خون پاک شهدا سندی بر عزت و مجد ملت همیشه آگاه و بیدار ایران است
1399/9/8
علما و روحانیون شهرستان مریوان:
خون پاک شهدا سندی بر عزت و مجد ملت همیشه آگاه و بیدار ایران است
علما و روحانیون مریوان با صدور بیانیه ای عنوان کردند: خون پاک شهدا سندی بر عزت و مجد ملت همیشه آگاه و بیدار ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، شورای افتا، امام جمعه، مدرسین،  طلاب حوزه های علمیه و جامعه روحانیت پایگاه بسیج طلاب و مرکز بزرگ اسلامی شهرستان مریوان با صدور بیانیه ای شهادت شهید فخری زاده دانشمند هسته ای کشور را تسلیت گفتند.

بسم رب الشهدا وصدیقین

ولَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

خبرترور شخصیت ،دانشمند توانمند هسته ای و سرباز ایران اسلامی، توسط تروریست های تعلیم یافته آیادی استکبار و صهیونیسم جهانی: که در جبران شکست و ننگ های منطقه ای، جهانی و مقاومت ملت غیور در برابر ظلم و بی عدالتی آمریکای جنایتکار به نمایش گذاشتند اوج سوگ و ماتم دوست داران صلح و آشتی و بشر دوستی را موجب شد.

سالهاست که دست های پلید و مخملی دشمنان اسلام در لباس منادیان حقوق بشر،خبیثانه با قتل و ترور رجال علمی و سیاسی و نخبگان جامعه مسلمانان نهاده اند و با حذف و ترور اندیشمندان و وارستگان جامعه،سعی برمسند نشاندن مقاصد شوم خود در منطقه و بلاداسلامی می نمایند.

اما همچنان که خون پاک هزاران شهید والا مقام سندی بر عزت و مجد ملت همیشه آگاه و بیدار است هیچ گاه اندیشمندان و پیشروان و طلایه داران این مکتب تن به ذلت نداده و هم آوای این مهانت و نکبت نخواهند گشت ،بلکه ظفیرانه ودلیرمردانه تر از گذشته ،ناصر و فاتح میدان صدق واقعیت امرخواهند بود.

جامعه روحانیت مریوان ضمن محکومیت این حرکت شنیع وکریه این ضایعه عظیم را خدمت مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی )وبیت مکرم آن شهید، دوستان و همسنگران این شهید والا مقام و ملت شهید پرور ایران اسلامی تسلیت عرض مینماییم و از آستان ملکوتی ولایزال خداوند سبحان می طلبیم که روح آزادی خواهش را با انبیاء ،صالحان ،شهداء محشور بفرماید. ((آمین))


آخرین کتاب ها