ترور شهید فخری زاده پرده دیگر از نقشه‌ جنایتکاران علیه کشور ما برداشت
1399/9/9
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان:
ترور شهید فخری زاده پرده دیگر از نقشه‌ جنایتکاران علیه کشور ما برداشت
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: ترور شهید فخری زاده بار دیگر پرده از نقشه‌ جنایتکاران آمریکا و اسرائیل علیه کشور ما برداشت و نشان داد که توطئه‌های بزرگی همچنان علیه پیشرفت، سعادت، و عزت و توانمندی کشور در جریان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات اظهار کرد:گاهی این دست شیطانی با تحمیل جنگ هشت ساله، گاهی با تحریم و فراوان با ترور نخبگان و ریختن خون پاک انسان‌های بی‌گناه، ماهیت پلید و پلشت خود را نمایان کرده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با محکوم کردن اقدام ناجوانمردانه دشمنان کوردل در به شهادت رساندن محسن فخری‌زاده، اظهار کرد: این اقدام نابخردانه دشمنان نظام مقدس انقلاب اسلامی نمونه بارزی از استیصال و درماندگی دشمنان از پیشرفت‌های همه‌جانبه ایران اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: این ترور بار دیگر پرده از نقشه‌ جنایتکاران آمریکا و اسرائیل علیه کشور ما برداشت و نشان داد که توطئه‌های بزرگی همچنان علیه پیشرفت، سعادت، و عزت و توانمندی کشور در جریان است.

حجت‌الاسلام سادات با اشاره به جایگاه و شخصیت علمی شهید فخری‌زاده،‌ تصریح کرد: این شهید و استاد والامقام نمونه بارز یک دانشمند برجسته مؤمن، مجاهد با تقوا و مخلص بود که عمر پربار خود را صرف خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی و پیشرفت همه‌جانبه کشور کرد.

وی با بیان اینکه بدون شک دشمنان بزدل تاوان این اقدام شنیع خود را به زودی خواهند دید و عواقب سنگینی در انتظار جنایتکاران خواهد بود، تصریح کرد: ملت مقاوم ایران اسلامی بارها ثابت کرده‌اند با این تحرکات بزدلانه دشمن هرگز میدان را خالی نکرده و پس از هر حرکت جنایتکارانه دشمن، مستحکم‌تر از قبل به راه خود ادامه خواهند داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: گرفتن انتقام سخت و پشیمان کننده از صهیونیست‌های جنایتکار و شناسایی عوامل داخلی و نفوذی و مسببان این جنایت ضد بشری امری ضروری و حتمی خواهد بود.


آخرین کتاب ها