راه شهید فخری زاده هرگز متوقف نمی شود
1399/9/9
نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی:
راه شهید فخری زاده هرگز متوقف نمی شود
نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهيد فخری زاده آغاز کرده است فخری زاده های دیگر ادامه خواهند داد و هرگز متوقف نخواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، فتحی اظهار کرد: براساس آنچه قرآن کریم می فرماید شهدا زنده و خون شهیدان هدر نخواهد رفت.

وی  ترور شهید فخری زاده دانشمندان هسته‌ای کشور توسط دشمنان ایران را محکوم کرد و افزود: ترور این دانشمند بزرگ و تاثیرگذار در حوزه توسعه علم و فناوری هسته ای لطمه بزرگی بود اما دشمنان بدانند که خون ریخته این شهید عزیز موجب شکوفایی مسیر علمی و دانش اتمی کشور خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهید محسن فخری زاده در طول دوران عمر بابرکت خود منشا خدمات فراوانی در عرصه های سرنوشت ساز کشور بوده است.

فتحی با بیان اینکه این دانشمند شهید توان دفاعی کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی رساندند، گفت: ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی به مجموعه دفاعی کشور بود، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده آغاز کرده است فخری زاده های دیگر ادامه خواهند داد و هرگز متوقف نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دشمنی دشمنان با ایران تمامی ندارد، گفت: جمهوری اسلامی ایران در طول بیش از ۴۰ سال پیروزی انقلاب همواره قربانی تروریسم و توطئه های دشمنان بوده است.

دبیر کمیسیون بهداشت شهادت این شهید گرانقدر را به ملت ایران تسلیت گفت و افزود: پیگیری رد عاملان این اقدام ناجوانمردانه توسط دستگاه های امنیتی ضروری است و امیدواریم هرچه زودتر شاهد رساندن مسببان این اقدام به شدیدترین جزای ممکن باشیم.

وی اظهار کرد: ایران اسلامی همواره مورد تهاجم ناجوانمردانه استکبار بوده است و  و این اقدامات سبب افزایش انسجام ملی خواهد شد.


آخرین کتاب ها