تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راه نجات از مشکلات است/برای رفع مشکلات معیشتی چاره‌اندیشی شود
1399/9/18
تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راه نجات از مشکلات است/برای رفع مشکلات معیشتی چاره‌اندیشی شود
امام جمعه دیواندره گفت: برای گذر از این شرایط باید سیاست‌های حضرت آقا در بیانیه گام دوم انقلاب و اقتصاد مقاومتی کاملا عملیاتی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، ماموستا جلال مرادی پیش از ظهر امروز در شورای اداری شهرستان دیواندره که با حضور نماینده ولی فقیه در کردستان برگزار شد، با تسلیت شهادت شهید فخری‌زاده، ابراز امیدواری کرد، راه این شهید استوارتر از گذشته ادامه داشته باشد.

امام جمعه دیواندره اذعان کرد: از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر کادر درمان که از زمان شیوع ویروس کرونا جهادگونه در خط مقدم مقابله با این ویروس منحوس بودن تقدیر می‌کنیم.

ماموستا مرادی افزود: مردم ما همیشه قدرشناس نعمت وجود حضرت آقا و امنیت پایدار حاکم بر کشور هستند.

وی عنوان کرد: ما جامعه روحانیون نیز به عنوان خادم مردم و سرباز ولایت همیشه حامل پیام خدا، رسول خدا و ائمه اطهار(ع) هستیم.

وی با بیان اینکه علمای روحانیون در شرایط کرونایی هم در کنار مردم بوده‌اند، گفت: در جبهه نبرد امثال شهید سلیمانی‌ها و در جبهه علمی شهید فخری‌زاده‌ها در دفاع از حرم و حریم شهید حججی‌ها و شهسواری‌ها و در سنگر محراب و منبر شهید دست غیب، شیخ‌الاسلام و شهید برهان عالی‌ها را تقدیم آرمان‌های نظام و ولایت کردیم.

امام جمعه دیواندره افزود: ما هم امروز بر همان عهد و پیمان هستیم و در این مسیر محکم ایستاده و از آرمان‌های شهدا دست بر نمی‌داریم.

ماموستا مرادی خاطرنشان کرد: روحانیون به خود می بالند که سرباز رهبری هستند.

وی گفت: مشکلات معیشتی به مردم فشار آورده است که امیدواریم در این راستا اقدامات لازم انجام شود.

وی با تقدیر از سپاه در اقداماتی که در زمینه اجرای طرح کمک مومنانه و توزیع بسته‌های حمایتی در بین کارگران فصلی داشته اند، اظهار کرد: مسئولان در این شهرستان کار انجام می‌دهند ولی در سطح کلان شرایط اقتصادی و معیشت مردم نگران‌کننده است.

امام جمعه دیواندره اضافه کرد: برای گذر از این شرایط باید سیاست‌های حضرت آقا در بیانیه گام دوم انقلاب و اقتصاد مقاومتی کاملا عملیاتی شود.

وی اظهار کرد: امیدواریم به برکت پیامبر مکرم اسلام(ص) هر چه زودتر شر ویروس کرونا که امروز کل جهان را درگیر کرده است کنده شود.


آخرین کتاب ها