حقانیت اسلام نیازی به توضیح ندارد
1399/9/19
عضو شورای عالی افتا استان کردستان
حقانیت اسلام نیازی به توضیح ندارد
عضو شورای عالی افتا استان کردستان گفت: حقانیت اسلام انقدر روشن و اشکار است که نیازی به توضیح ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا ادبی در نشست ائمه جمعه و جماعات و روحانیون شهرستان دیواندره با نماینده ولی فقیه در کردستان اظهار کرد:حضرت رسوال اکرم(ص) می فرماید کسانی در میان امت اسلامی مخلص، متقی و دلسوز هستند که علم را می آموزند و به دیگران یاد می دهند.

وی خاطرنشان کرد: دانشمندان و روشنفکران که حقیقت دین را درک و عدالت اسلامی را با تمام وجود درک کرده از افراطی گران منع می کنند.

رئیس شورای افتای دیواندره افزود: اگر مسئولان و متنفذین بتوانند انحراف را از شیعه و سنی بگیرند یکی از درهای فتنه را بسته اند.

ماوستا ادابی تصریح کرد: کسانی که در راستای استفاده و سود شخصی از هیچ چیزی خودداری نمی کنند از دیگر سوء استفاده کنندگان به دین اسلام هستند که باید دست آنها کوتاه شود.

وی اظهار کرد: حقانیت اسلام آنقدر روشن و اشکار است که نیازی به توضیح ندارد.

رئیس شورای افتای دیواندره گفت: از نماینده ولی فقیه در استان کردستان خواهشمند هستیم با توجه به نفوذ معنوی که در میان مردم مناطق کرد و جامعه روحانیون دارند درهای فتنه را به درون اسلام دی این استان متدین ببندند.

وی افزود: هر کدام از مرکز از مراکز بزرگ اسلامی در استان کردستان و شوراهای افتا مشکلاتی دارند که امیدواریم در زمان و موقعیت لازم به آن پرداخته شود.


آخرین کتاب ها