شهرداری‌ها نفش مهمی در ایجاد و ارتقای رضایتمندی شهروندان دارند
1399/9/22
شهرداری‌ها نفش مهمی در ایجاد و ارتقای رضایتمندی شهروندان دارند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی در راستای رفع مشکلات و معضلات شهری بسیار حائز اهمیت است و شهرداری‌ها در ایجاد رضایتمندی شهروندان نقش بسزایی دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی در روند بازدید از برخی از طرح‌های عمران شهری سنندج که با حضور شورا و شهردار این شهر صورت گرفت، اظهار کرد: اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی در راستای رفع مشکلات و معضلات شهری بسیار حائز اهمیت است و شهرداری‌ها در ایجاد رضایتمندی  شهروندان نقش بسزایی دارند.

وی بیان کرد: آنچه امروز در بازدید از سطح شهر شاهد آن هستیم اقدامات بسیار قابل ملاحضه ای است که می‌توانند در نشاط  و شادابی شهروندان تاثیر داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اقدامات و فعالیت‌های شهرداری سنندج در اجرای طرح‌های عمرانی، خدماتی، رفاهی و سرمایه‌گذاری در سطح شهر بسیار امیدوار کننده است.

حجت‌الاسلام پورذهبی افزود: امیداوریم با تلاش مضاعف متولیان امر هر چه زودتر این پروژه‌های عمرانی و رفاهی در سطح شهر به بهره‌برداری برسد و شهروندان هم بتوانند از آن استفاده کنند.

شهردار سنندج هم در جریان این بازدید عنوان کرد: با همراهی و همدلی اعضای شورای شهر و حمایت‌های استاندار و تیم مدیریتی استان طرح‌های عمرانی  بسیاری در سطح شهر اجرا شده است.

حشمت‌اله صیدی گفت: شهرداری سنندج در همه زمینه‌ها و در تمامی نقاط سطح شهر پروژه‌های کوچک و بزرگ را تعریف کرده و رضایتمندی نسبی از فعالیت‌های این نهاد مردمی حاصل شده است.

وی افزود: در سال‌جاری اجرای طرح پیاده راه فردوسی، پروژه بزرگ سرمایه‌گذاری سنه سنتر،  احداث شهربازی، احداث بوستان کوچک ره‌ش، آغاز چندین پروژه در پارک جنگلی آبیدر و همچنین تکمیل واحداث چندین طرح عمرانی در راستای رفع مشکل ترافیک، ارتقاء سیما و منظر و فضای سبز شهری در سطح آغاز شده است.

شهردار سنندج عنوان کرد: در یک ماه آینده بسیاری از پروژه‌های شهرداری نظیر پیاده راه فردوسی، بوستان 20 هکتای کوچک ره‌ش، پایانه حمل ونقل عمومی در میدان آزادی و چند پروژه عمرانی دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید.

گفتنی است؛ پروژه بزرگ سرمایه‌گذاری سنه سنتر، بوستان 20 هکتاری کوچک ره‌ش، احداث شهربازی روباز و مدرن در پارک ملت، احداث زیپ لاین و پل معلق در آبیدر، پارک مشاهیر، نصب پیکیره ایثار و مقاومت مردم کردستان و باغ ایرانی از جمله طرح‌های بود که نماینده ولی فقیه در استان کردستان از آن بازدید نمود.


آخرین کتاب ها