شهید سلیمانی منادی وحدت در منطقه بود/شهید سلیمانی دست باطل را از منطقه کوتاه کرد
1399/10/13
امام جمعه شهر موچش
شهید سلیمانی منادی وحدت در منطقه بود/شهید سلیمانی دست باطل را از منطقه کوتاه کرد
امام جمعه شهر موچش: شهید سلیمانی منادی وحدت در منطقه بود/شهید سلیمانی دست باطل را از منطقه کوتاه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا علی فروتن با گرامیداشت سالگرد شهید سلیمانی اظهار کرد: شهید سلیمانی سردار دل ها بودند ایشان کسی بود که بر علیه باطل حقیقت بود و با حقیقت شناسی توانست باطل را خنثی کند.

امام جمعه موچش خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی در طول عمر با برکت خود توانست به مسلمانان خدمت زیادی ارائه کند و موجب اتحاد و انسجام در جهان اسلام شد.

وی به نقش تعیین کننده شهید سلیمانی در مقابله با اسرائیل و شکست آنها در بسیاری از کشورهای مسلمان، گفت: شهید سلیمانی کسی بود که سرسخت ترین دشمن اسلام و انسانیت یعنی داعش را نابود و با خون پاکش مسیر جبهه مقاومت را به سمت پیروزی نهایی یعنی شکست کامل جهان کفر هموار کرد.

امام جمعه موچش با بیان اینکه دشمنان اسلام و در راس آنها استکبار جهانی همواره به دنبال از بین بردن مجاهدین هستند اضافه کرد: آنها به خیال خام خود فکر می کنند با ریختن خون شهید سلیمانی ها می توانند به اهداف شوم خود علیه دین مقدس اسلام برسند ولی باید بدانند که از خون شهید سلیمانی و فخری زاده ها از هزاران سلیمانی و فخری زاده برای خدمت به اسلام و انقلاب خواهد روئید و شکست نهایی آنها به فرموده مقام معظم رهبری نزدیک است.

ماموستا فروتن اضافه کرد: در حقیقت شهادت بزرگترین هدیه است که خداوند به هرکسی نمی دهد شهادت بهترین خلعتی است که خداوند به دوستان خودش و پیامبر می دهد، شهید سلیمانی واقعا سزاوار چنین خلعتی بود.


آخرین کتاب ها