تبعیت از ولایت شاخصه مکتب شهید سلیمانی است
1399/10/13
ماموستا بهمنی:
تبعیت از ولایت شاخصه مکتب شهید سلیمانی است
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج اظهار کرد: شهید سلیمانی نقش اساسی در تحولات جهانی داشت و تاثیرگذاری ایشان در سرکوب کردن داعش و ایادی استکبار بی‌بدیل بود.
ماموستا اقبال بهمنی افزود: رشادت‌های سردار سلیمانی در دفاع از مظلومین برای همیشه ماندگار و فراموش‌نشدنی است و مستضعفین در سراسر جهان به اقتدار و محبوبیت سردار سلیمانی افتخار می‌کنند.
وی گفت: باید با تربیت و الگودهی درست به جوانان جای سردار سلیمانی را که وجودشان همواره بر اندام دشمنان لرزه می انداخت ادامه دهیم.
به گفته این روحانی اهل سنت، حضور تاثیرگذار شهید سلیمانی در هشت سال جنگ تحمیلی و  پس از آن در سپاه قدس به عشق نظام و رهبر از وی چهره‌ای محبوب در داخل و خارج از مرزهای کشور ساخت.
وی گفت: استکبار جهانی تحمل حضور مقتدرانه این سردار شهید را نداشت و چون توان مقابله و جنگ رودررو را با سردار را نداشت نقشه ترور ایشان را کشیدند و ناجوانمردانه وی را به شهادت رساندند.
ماموستا بهمنی اذعان داشت: شهید سلیمانی نقش مهمی در ترویج فرهنگ مقاومت در منطقه داشتند و از ستون‌های اصلی و تاثیرگذاران جبهه مقاومت بودند و این تاثیرگذاری حتی بعد از شهادت ایشان ادامه داشته است.
 
 

آخرین کتاب ها