سرپرست معاونت اجرایی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور معرفی شد
1399/10/17
سرپرست معاونت اجرایی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور معرفی شد
سرپرست معاونت اجرایی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، طی مراسمی از خدمات 30 ساله حضرتی معاون سابق اجرایی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور تقدیر و ابوذر هاشمی به عنوان سرپرست معاونت اجرایی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان معرفی شد.

حجت الاسلام سعید عسگری سرپرست مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در این جلسه، اظهار کرد: خدمات 30 ساله جناب آقای حضرتی در پست ها و دوره های مختلف که در برخی دوره ها بسیار طاقت فرسا بود را ارج می نهیم.

وی اضافه کرد: آقای حضرتی در سمت های مختلف تلاش های زیادی فرمودند و الان بعد از 30 سال به درجه بازنشستگی نائل شدند که برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

وی افزود: در این جلسه جناب آقای ابوذر هاشمی سکان خدمت در این عرصه را به عنوان سرپرست معاونت اجرایی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور وارد عرصه خواهند شد.

حضرتی معاون سابق اجرایی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور هم در مراسم تکریم خود، اظهار کرد: از ابراز محبت نماینده ولی فقیه در استان کردستان و سرپرست مرکز تقدیر می کنم.

وی تصریح کرد: مسئولیت ها بهتر است که با خدمت صادقانه و خدمت به جامعه بگذرد.

وی افزود: احداث ساختمان و مدارس علوم دینی در طول هشت سال با شتاب انجام شد و همزمان تعاونی های مسکن و مصرف در استان دنبال شود.

وی خاطرنشان کرد:در دوره های قبلی بیش از هزار میلیارد تومان در دو استان سرمایه گذاری در بخش املاک صورت گرفته است.


آخرین کتاب ها