سرپرست معاونت فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور منصوب شد
1399/10/22
سرپرست معاونت فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور منصوب شد
سرپرست معاونت فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: ترسیم یک اطلس فرهنگی در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور از اولویت های کاریم خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، گرامیان در مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست دفتر نمایندگی ولی فقیه در کردستان و سرپرست معاونت فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج، اظهار کرد: با ورود نماینده ولی فقیه در کردستان شاهد تحولات زیادی در زمینه کاری خود مجموعه و سایر بخش‌ها بودیم.

سرپرست معاونت فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور تصریح کرد: توجه به پرسنل و دغدغه‌های طلاب و روحانیون و بازدیدهای نماینده ولی فقیه از دفاتر مراکز بزرگ در شهرستان های استان اشتیاق به کار و انجام وظایف محوله را در بین پرسنل دوچندان کرده است.

گرامیان در ادامه با تقدیر از حسن اعتماد مجموعه و انتخاب وی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، گفت: از اعتمادی که به بنده صورت گرفته سپاس گذار هستم و امیدوارم با همکاری همکاران در قسمت‌های مختلف بتوانم سربازی موفق در این سنگر باشم و برنامه های که مد نظر نماینده ولی فقیه در استان و سرپرست مرکز بزرگ است را جلو ببریم.

وی با تاکید براینکه ترسیم یک اطلس فرهنگی در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور از اولویت های کاریم خواهد بود، گفت: همه کارهایی که تا به امروز انجام شده نتیجه زحمت تک تک همکاران بوده است و انشالله بتوانیم ضمن حفظ این سنگر در ارتقای آن گامی محکم برداریم.

سرپرست معاونت فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اظهار کرد: با توجه به مسئولیتی که به بنده واگذار شده در انجام تحول فرهنگی جدی تر و پرتلاش تر کار خواهم کرد و امیدوارم با همراهی همکاران بتوانیم تحولاتی را در این حوزه ایجاد کنیم.

وی اضافه کرد: برای اینکه بتوانیم برنامه های فرهنگی را به خوبی جلو برویم شناسایی درست ظرفیت ها، تدوین اطلس، جامعیت فکری، انجام کارها به صورت تیمی، توجه به مشورت با علما برای احصای مباحث فرهنگی، پیگیری دغدغه های مخاطبین، توجه به آموزش مداوم، اعتقاد به باورها و برنامه های مشخص شده را به صورت ویژه مورد توجه قرار خواهم داد.


آخرین کتاب ها