انتظاری جز وحشیگری از داعش نمی رود/پایان داعش در سایه عنایت پروردگار نزدیک است
1399/10/25
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دیواندره
انتظاری جز وحشیگری از داعش نمی رود/پایان داعش در سایه عنایت پروردگار نزدیک است
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دیواندره گفت: دواعشی که اسم خود را دولت اسلامی گذاشته اند نه فهم مقاصد و شریعت و نه فهم معنای احکام را دارند و لذا انتظاری جز وحشیگری و قتل عام از آنها نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان،حجت الاسلام مالکی با محکوم کردن اقدام وحشیانه داعش در کشور پاکستان و سایر بلاد اسلامی اظهار کرد: براساس آنچه قرآن می فرماید«قاتِلوا اَئِمَّهَ الکُفر».

وی تصریح کرد: اخیرا دواعش در پاکستان اقدام به قتل عام عده ای از مسلمین کرده اند ما در مقاصد الشریعۀ و مصالح الحکم داریم که کسی باید بفهمد براساس شریعت حرکت کند.

وی افزود: دواعشی که اسم خود را دولت اسلامی گذاشته اند نه فهم مقاصد و شریعت و نه فهم معنای احکام را دارند و لذا انتظاری جز وحشیگری و قتل عام از آنها نیست.

وی خاطرنشان کرد: همه مسلمانان از تسنن و تشیع باید بدانند تا زمانی که اینها بر معنا و مفهوم جهالت خود بر طبل خشونت و کشتار بزنند هیچکس آنها را قبول ندارد و روزی ریشه اینها به دست مسلمین و مجاهدین خشکیده می شود و حق مسلم جوامع اسلامی بر تمام عالم آشکار خواهد داشت.

وی اضافه کرد: ما به عنوان مسلمان و صاحبان دین و به عنوان صاحبان حیات حرف برای گفتن و حق برای زیستن داریم و این کشت و کشتارها روزی با لطف و عنایت پروردگار جهانیان و رهنمون های رهبری و علمای دین پایان خواهد پذیرفت و پرچم پرافتخار “لا اله الا الله” در سرتاسر جهان به اهتزاز درخواهیم آمد.


آخرین کتاب ها