جامعه جهانی اقدام وحشیانه داعش در پاکستان را محکوم کنند/داعش ربطی به اهل سنت ندارد
1399/10/25
جامعه جهانی اقدام وحشیانه داعش در پاکستان را محکوم کنند/داعش ربطی به اهل سنت ندارد
مسئول مرکز بزرگ اسلامی سقز با بیان اینکه اقدام وحشیانه داعشیان را به شدت محکوم می کنیم، گفت: این انتظار از جامعه جهانی به ویژه مسلمانان دنیا می رود که ضمن محکوم کردن این حرکت وحشیانه از داعش اعلام برائت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا نقیبی اظهار کرد: متاسفانه در هفته گذشته دیدیم باز هم برای چندمین بار داعشی هایی که خود را به اهل سنت منتصب کردند اقدام به کشت و کشتار در کشور مسلمان پاکستان کرده اند.

وی تصریح کرد: به عنوان یک عالم اهل سنت پیرو امام شافعی اعلام می کنم جنایات گروه‌های تکفیری و داعش ربطی به اهل سنت ندارد و داعشی ها اهل سنت نیستند و کسی که اهل سنت است داعشی نیست.

وی تصریح کرد: امروز می بینیم که داعشی ها بار دیگر در اقدامی وحشیانه این بار به مسلمانان شیعی مذهب پاکستان حمله کرده و جمعی از برادران مسلمان ما را در این کشور به خاک و خون کشیده اند.

وی اضافه کرد: این اقدام وحشیانه داعشیان را به شدت محکوم می کنیم و این انتظار از جامعه جهانی به ویژه مسلمانان دنیا می رود که ضمن محکوم کردن این حرکت وحشیانه از داعش اعلام برائت کنند.

وی با بیان اینکه داعش محصول سرویس های جاسوسی هستند، گفت: در رقابت های انتخاباتی آمریکا اوباما و کلینتون اعلام کردند که داعش ساخته دست ماست.

وی افزود: داعش را ساختند تا به بهانه حضور داعش در کشورهای که مد نظر دارند به انجا حمله و معادلات منطقه را به هم بزنند.

وی با بیان اینکه امروز ما علمای اهل تسنن محکوم کردن داعش را وظیفه خود می دانیم، گفت: علمای اهل تسنن برائت از داعش را اعلام و اقدام وحشیانه آنها را به شدت محکوم می کنند و این موضع گیری قطعا بازتاب جهانی دارد.


آخرین کتاب ها