رهنمون‌های مقام معظم رهبری در تمام مسائل فصل الخطاب ملت ایران است/انگلیس و آمریکا غیرقابل اعتماد هستند
1399/10/25
مسئول مرکز بزرگ اسلامی دیواندره
رهنمون‌های مقام معظم رهبری در تمام مسائل فصل الخطاب ملت ایران است/انگلیس و آمریکا غیرقابل اعتماد هستند
مسئول مرکز بزرگ اسلامی دیواندره با بیان اینکه رهنمون‌های مقام معظم رهبری در تمام مسائل فصل الخطاب ملت ایران است، گفت: این واکسن که کشورهای خارجی تولید کرده و پیشنهاد معامله آن را به ما داده اند مورد اطمینان نیست چرا که کار دشمن دشمنی است و هیچ وقت در جایی که به سودش نباشد گام بر نمی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، حجت الاسلام مالکی اظهار کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری درباره‌ ممنوعیت ورود واکسن کرونا از آمریکا و انگلیس بسیار حکیمانه است.

وی با تاکید براینکه رهنمون‌های مقام معظم رهبری در تمام مسائل فصل الخطاب ملت ایران و حتی جهان اسلام است، گفت: در همه امور نصایح و اوامر مقام معظم رهبری برای ما ملاک عمل است.

وی افزود: این واکسن که کشورهای خارجی تولید کرده و پیشنهاد معامله آن را به ما داده اند مورد اطمینان نیست چرا که کار دشمن دشمنی است و هیچ وقت در جایی که به سودش نباشد گام بر نمی دارد.

وی خاطرنشان کرد: یک مرجع تقلید عالم، مجاهد، واجد شرایط، زمان شناس با شهامت مثل مقام معظم رهبری بعد از امام راحل در طول تاریخ انقلاب تا به امروز نداشته ایم و ما باید توجهاتی که ایشان به جامعه اسلامی به ویژه مردم کشور دارد مد نظر قرار دهیم و اطاعات از اوامر ایشان را وظیفه شرعی خود بدانیم.


آخرین کتاب ها