فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد استفاده نکردن از واکسن انگلیسی نصب‌العین همه قرار گیرد
1399/10/25
فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد استفاده نکردن از واکسن انگلیسی نصب‌العین همه قرار گیرد
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد استفاده نکردن از واکسن کرونای انگلیسی و آمریکا باید نصب‌العین همه قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ،ماموستا نقیبی اظهار کرد: ما واکسن آمریکایی و انگلیسی استفاده نمی کنیم و مسئولین هم نباید این واکسن را بخرند.

وی افزود: ما در طول چهل سال از پیروزی انقلاب و حتی قبل از آن نقش سرویس های جاسوسی در کشورهای اسلامی و کارهای که برای ضربه زدن به مسلمانان انجام داده اند کاملا مشهود است.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری با توجه به اشرافیت سیاسی که در دنیا دارند و اشرافیتی که به دسیسه های تمام نشدنی آمریکا و انگلیس در منطقه دارند و اطلاعات به روزی که ایشان دارند ما را به تبعیت کامل از فرمایشات ایشان موظف می کند.

وی تصریح کرد: بنده به عنوان یک روحانی اهل سنت و شافعی مذهب از همه جامعه تقاضا داریم که فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد استفاده نکردن از واکسن انگلیسی نصب‌العین همه قرار گیرد.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز اضافه کرد: تجربه نشان داده که هر زمان گوش به فرمان رهبری حرکت کرده ام نتایج قابل قبولی را به دست آورده ایم.

ماموستا نقیبی گفت: در طول سالهای گذشته مسئولانی که فرمایشات رهبری را انگونه که باید مد نظر قرار نداده و در مسیر خلاف آن حرکت کرده اند نتایج به زیان کشور و ملت را بدست آورده اند.

وی خاطرنشان کرد: خود کشورهایی دارند که زیر نظر دولت دارند در کشورهای کم توسعه یافته و جهان سوم ویروس یک مریضی را پخش تا بعدا با ساخت داوریی و به بهانه مبارزه با این ویروس پول به جیب بزنند.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز تصریح کرد: اصل و مبنای کار کشورهای اروپایی اقتصاد است و اینکه بخواهند یک ایدولوژی معنوی را گسترش بدهند در این جوامع جایی ندارند تا بخواهند برای نجات بشریت در این مسیر گام بردارند.

وی عنوان کرد: با رجوع به تاریخ می توانیم ارتباط غربی ها در شیوع بیماری ها را می توان به خوبی ببینیم، گفت ما باید به تولید داخلی اعتماد و اطمینان داشته باشیم چرا که همانگونه که پیامبر اکرم فرمودند برترین علوم در ایران خواهد بود.


آخرین کتاب ها