ضرورت بهره گیری از ظرفیت های مختلف برای توسعه فعالیت ستاد عتبات عالیات
1399/11/1
نماینده ولی فقیه در کردستان
ضرورت بهره گیری از ظرفیت های مختلف برای توسعه فعالیت ستاد عتبات عالیات
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: بهره گیری از ظرفیت های مختلف برای توسعه فعالیت ستاد عتبات عالیات در استان ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی در جلسه استانی مدیران ستادی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کردستان، با بیان اینکه فعالیت و برنامه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در راستای اقدامات فرهنگی به شکل مردمی پیش ببرید، گفت: گرچه کمک‌ها و حمایت‌های دستگاه‌های دولتی از منابع اداری نیز صورت می‌گیرد اما می‌توان از ظرفیت هئیت علمی و استفاده و هر کسی به وسع خود کمک کند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در ادامه به روایتی از امام حسین(ع) اشاره کرد و عنوان داشت: حضرت سیدالشهدا(ع) وجود سه ویژگی در انسان را نشانه شجاعت هر فرد دانسته که یکی از آنها "اقدام بر کارهای سخت و بزرگ، در انجام امورات است.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی تصریح کرد: صبوری و تحمل در برابر مشکلات و دفاع از برادران ایمانی"از دیگر مولفه های شجاعت است که مدافعین حرم یکی از تجلی دفاع شمرده می شود.

وی با تاکید بر ضرورت مقابله در برابر مشکلات، تحریم‌ها و فشارهای دشمنان افزود: اگر می‌خواهیم در راه شهدا و سیدالشهدا(ع) گام برداریم باید کارهای بزرگ انجام داده، صبور و از حق و حقانیت دفاع کنیم چرا که رعایت این سه صفات نشانه شجاعت است.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی در ادامه با بیان اینکه از برنامه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان حمایت می‌کنیم، اظهار کرد: همه ما خود را نوکر امام حسین(ع) دانسته و لباسی که بر تن داشته، لباس نوکری امام زمان(عج) و اهل‌بیت عصمت طهارت (ع) است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تاکید کرد: نباید برنامه‌های ستاد عتبات عالیات را صرفا به‌خاطر فکر کارمندی و اداری پیش برد بلکه باید برای اعتلای نام سیدالشهدا(ع) و این مکتب از همه چیزمان بگذریم تا عاقبت به خیر شویم.


آخرین کتاب ها