نشان دادن چهره غیره واقعی از اسلام مهمترین هدف دشمنان است
1399/11/1
امام جمعه مریوان
نشان دادن چهره غیره واقعی از اسلام مهمترین هدف دشمنان است
امام جمعه مریوان گفت: نشان دادن چهره غیره واقعی از اسلام مهمترین هدف دشمنان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ، ماموستا مصطفی شیرزادی در نشستی با جمعی از روحانیون اهل سنت شهرستان مریوان اظهار کرد: تفرقه و دودستگی از توطئه‌های اصلی دشمنان دین اسلام است.

وی خاطرنشان کرد: طی سال‌های اخیر به دلیل ترس دشمنان از رشد روزافزون دین اسلام فرقه‌ها و گروه‌های تروریستی بسیاری به نام اسلام تشکیل شده تا موج اسلام‌هراسی در جهان شکل گیرد.

وی افزود: هدف اصلی این گروه‌های تروریستی ایجاد وحشت و هراس از آیین مقدس دین اسلام است.

وی تصریح کرد: وجود این گروه‌های تروریستی مغایر با دین اسلام است، چراکه دین اسلام مخالف خشونت است تا جایی که در بسیاری از آیات قرآن کریم و احادیث بزرگان دین، توجه خاصی به حفظ حریم برادر مسلمان شده است.

امام جمعه مریوان با بیان اینکه گروه‌های تروریستی به نام اسلام و با پرچم اسلام و تحریک و حمایت دشمنان سعی دارند تا تعریف جدید و غیرواقعی را از اسلام رواج دهند، گفت: در دهه‌های اخیر آمارهای مستندی از گرایش بسیار بالای جوانان غربی به دین مبین اسلام ارائه شده است که این خود زنگ خطری برای جریان‌های سکولار، صهیونیستی و دنیای استکبار بود.

ماموستا شیرزادی اظهار کرد: دشمنان به دنبال راهکاری برای نشان دادن چهره‌‌ای ساختگی از دین رحمانی اسلام هستند.

وی با بیان اینکه تشکیل و حمایت از گروه تروریستی توسط استکبار جهانی با هدف تخریب جایگاه اسلام در جهان انجام می گیرد، گفت: نباید اجازه دهیم که تعصبات کورکورانه ما را از مسیر اصلی دین اسلام دور کند.

امام جمعه مریوان در این راستا گریزی به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد ضرورت وحدت زد و گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، کسانی که به دنبال پررنگ کردن اختلاف سلایق و عقاید مسلمانان هستند، نه شیعه‌اند و نه سنی.

ماموستا شیرزادی اضافه کرد:گروه‌هایی که همواره دنبال ایجاد دودستگی بین مسلمانان هستند، به صورت مستقیم و غیرمستقیم وابسته به جریان‌های اسلام‌ستیز، سرویس‌های جاسوسی بیگانه، جریان جهانی صهیونیسم هستند.


آخرین کتاب ها