انقلاب اسلامی حکومتی بر مبنای اسلام و مردم‌سالاری دینی است
1399/11/17
انقلاب اسلامی حکومتی بر مبنای اسلام و مردم‌سالاری دینی است
امام جمعه اهل سنت قروه گفت: جایگزین کردن حکومتی بر مبنای اسلام و مردم‌سالاری دینی و دستورات قرآن دستاورد عظیم انقلاب اسلامی ایران بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا هاشم نوری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قروه با اشاره به دستاوردهای نظام در طول 42 سال گذشته، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران دستاوردهای زیادی در داخل و خارج از مرزهای کشور داشته است.

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی از بین بردن رژیم ستم‌شاهی و نجات مردم از دست ناعدالتی، غرب‌گرایی و ترویج بی‌فرهنگی و دینی بود.

امام جمعه اهل سنت قروه اضافه کرد: جایگزین کردن حکومتی بر مبنای اسلام و مردم‌سالاری دینی و  دستورات قرآن دستاورد عظیم انقلاب اسلامی ایران بوده است

ماموستا نوری اذعان کرد: نظام جمهوری اسلامی در طول چهار دهه گذشته بزرگترین خدمت را در طول تاریخ بشریت به مردم ایران کرده است.

وی با بیان اینکه خدمات گسترده نظام در عرصه‌های عمران و آبادانی در حوزه راه، گاز، آب و غیره قابل توجه بوده است، عنوان کرد: در حوزه آموزش و ریشه‌کن کردن بی‌سوادی نیز دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار بی‌بدیل بوده است.

امام جمعه اهل سنت قروه اذعان کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز امنیت در کشور ما در سطح بین‌الملل مثال‌زدنی و زبانزد خاص و عام است.

ماموستا نوری با اشاره به اینکه ایران اسلامی در حوزه دفاعی جزء چند قدرت برتر دنیا است، افزود: تمام صنایع، علوم و دانش و فناوری که در زمان قبل از پیروزی انقلاب مجبور بودیم از دیگر کشورهای جهان صادر می کردیم ، امروز در سایه توان و نقش‌آفرینی جوانان دانشمند و توانمند ایران اسلامی به دست آورده ایم و نیاز به وارد کردن آن نداریم.

وی در پایان با تاکید براینکه کرونا همچنان وجود دارد و خطرات این بیماری به شدت جامعه بشریت را تهدید می‌کند، گفت: مردم باید با رعایت نکات بهداشتی این بیماری را کنترل و اجازه ورود موج چهارم این ویروس را که بنا به گفته متولیان حوزه درمان خطرناک‌تر است ندهند.


آخرین کتاب ها