انقلاب اسلامی پرچم قرآن را در ایران برافراشت/منویات رهبری ملاک مردم در انتخابات باشد
1399/11/17
امام جمعه اهل سنت بیجار:
انقلاب اسلامی پرچم قرآن را در ایران برافراشت/منویات رهبری ملاک مردم در انتخابات باشد
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: برافراشتن پرچم قرآن و حاکمیت دین هدف اصلی انقلاب اسلامی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا لقمان محمدیان در خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت بیجار اظهار کرد: برافراشتن پرچم قرآن و حاکمیت دین و دستورات آن هدف اصلی انقلاب اسلامی بود.

امام جمعه اهل سنت بیجار افزود: انبیا آمدند تا کرامت را به انسان‌ها و آزادی و جایگاه بشریت را که خداوند به آنها داده برگردانند.

ماموستا محمدیان عنوان کرد: خداوند در تمام آیات وقتی صحبت از توحید می کند به ظلم‌ستیزی و استکبارستیزی نیز اشاره می‌کند.

وی با بیان اینکه هدف امام راحل از بنا نهادن انقلاب بازگرداند کرامت انسانی با حاکمیت قرآن در جامعه بود، خاطرنشان کرد: البته هدف انقلاب اسلامی تنها ایران نبود چراکه چشم‌انداز امام بازگشت کرامت و آزادی به همه جهان بود.

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: خیلی از کشورهای جهان با الگوگیری از انقلاب ما به سمت آزادی و استقلال حرکت کرده و آزادی‌خواهی در جهان به نقطه اوج خود رسیده است.

ماموستا محمدیان در ادامه به اهمیت مشارکت در انتخابات و ضرورت نقش‌آفرینی در سرنوشت خود، خاطرنشان کرد: یکی قوانین قرآن که در آیات متعدد به آن اشاره شده این است که مردم باید خود سرنوشتشان را تغییر دهند.

وی اذعان کرد: بخش زیاد مشکلات امروز کشور به خاطر سوء مدیریت مدیران است.

امام جمعه اهل سنت بیجار  افزود: اگر مردم در انتخابات حضور پرشور همراه با بصیرت سیاسی داشته باشند می تواند با انتخاب درست بر اساس منویات رهبری زمینه رفع این مشکلات را فراهم سازند.

ماموستا محمدیان عنوان کرد: باید منویات رهبر در زمینه انتخاب اصلح که طی سالهای متمادی همواره بر آن تاکید داشته‌اند ملاک عمل مردم در انتخابات پیش‌رو باشد.


آخرین کتاب ها