حوزه حراست چشم مدیریت در هر سازمان و دستگاهی است/نشست های هم اندیشی موجب پیشرفت سازمان می شود
1399/12/3
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور
حوزه حراست چشم مدیریت در هر سازمان و دستگاهی است/نشست های هم اندیشی موجب پیشرفت سازمان می شود
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با بیان اینکه حوزه حراست چشم مدیریت در هر سازمان و دستگاهی است، گفت: حوزه حراست رسالت مهم و خطیر مراقبت از سلامت کارکنان و محافظت از تشکیلات دستگاه خود را در برابر هر نوع تهدید بیرونی و درونی بر عهده دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، حجت الاسلام سعید عسکری در نشست مدیران و مسئولان حراست و کارکنان مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، اظهار کرد: حراست چشم مدیریت، حامی ولایت فقیه و مشاور امین مدیران و مجموعه مدیریتی در هر سازمان و دستگاهی است.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور خاطرنشان کرد: این سه ویژگی و سایر رسالت های حوزه حراست موجب اقتدار و پیشرفت ادارات و دستگاه های مختلف می شود.

حجت الاسلام عسکری با تاکید براینکه حراست در هر دستگاهی نقشی مهم مانند دیدبان در جنگ را ایفا می کند، افزود: حراست به معنای مراقبت و پاسداری است.

به گفته این مقام مسئول، حوزه حراست رسالت مهم و خطیر مراقبت از سلامت کارکنان و محافظت از تشکیلات دستگاه خود را در برابر هر نوع تهدید بیرونی و درونی بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه چون دستگاه و نهادی که ما در آن فعالیت می کنند منتسب به ولایت فقیه است قطعا در انجام رسالت دوم که حامی ولایت فقیه بودن است به بهترین شیوه در حراست مرکز بزرگ عمل می شود، عنوان کرد: مدیر حراست فعلی مرکز با توجه به سبقه و تجربیات ارزشمندشان مشاور امین برای تک تک کارکنان این مجموعه خواهد بود.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اضافه کرد: انشاء الله این هم نشینی، هم فکری و همدلی هایی بیش از پیش منجر به رشد و پیشرفت همه جانبه مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور شود.

وی عنوان کرد: از همه کسانی که در پست های مختلف به ویژه در حوزه حراست تلاش و زحمت کشیده اند کمال تقدیر را داریم.

وی در ادامه با تبریک ماه رجب و همچنین زنده نگهداشت یاد و خاطر شهدا گفت: امیدواریم تک تک ما رهروان واقعی برای شهدای عزیز باشیم.


آخرین کتاب ها