سوداگری در شهرک های صنعتی کردستان با نظارت بیشتر رفع می شود
1399/12/6
نماینده ولی فقیه در استان کردستان:
سوداگری در شهرک های صنعتی کردستان با نظارت بیشتر رفع می شود
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان امکانات و تجهیزات زیرساختی دارند اما ضروری است که به بازاریابی و تبلیغات توجه بیشتری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی از شهرک‌های صنعتی شماره یک، سه و چهار سنندج بازدید کرد و از نزدیک پای درد دل و مشکلات تولیدکنندگان مستقر در این شهرک‌ها نشست.

وی سپس با صنعتگران و کارآفرینان شهرک‌های صنعتی کردستان در سنندج نشستی داشت و در سخنانی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های ما اطلاع پیدا کردن از مشکلات و دغدغه‌های تولیدکنندگان و کارآفرینان استان است و امروز از شهرک‌های صنعتی سنندج بازدید کردیم.

وی افزود: بخشی از فضای شهرک‌های صنعتی توسط عده‌ای که تولیدکننده نیستند اشغال شده و واحدها را به انبار تبدیل کرده‌اند و عده‌ای هم مشغول خرید و فروش اراضی موجود در این شهرک‌ها هستند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از سوداگری در شهرک‌های صنعتی استان باید نظارت بیشتری بر این مسئله شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اشتغال جوانان دغدغه اصلی خانواده‌های کردستانی بوده و هم اکنون بسیاری از خانواده‌ها دارای چندین تحصیلکرده کرده بیکار هستند که باید زمینه اشتغال آنان را فراهم کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی افزود: تقویت شهرک‌های صنعتی در استان بهترین ظرفیت در راستای ساماندهی به وضعیت بیکاری موجود در استان است و در این راستا باید از همه ظرفیت‌های موجود به بهترین شکل استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از واحدهایی که امروز از آنها بازدید کردیم از لحاظ تجهیزات و امکانات سخت افزاری مجهز بودند اما به دلیل گردش مالی با مشکلات متعددی در خصوص بیمه و مالیات مواجه بودند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی از تولیدکنندگان استان خواست که به صورت منسجم مشکلات را احصا کرده و همراه با راهکارهای پیشنهادی در قالبی طرحی منسجم تهیه کرده و برای پیگیری به دفتر نماینده ولی فقیه در استان ارائه کنند.

وی همچنین از تولیدکنندگان و صنعتگران کردستانی خواست که توجه بیشتری به مبحث تبلیغات و بازاریابی داشته باشند.

 


آخرین کتاب ها