آمریکا در برابر اراده ملت ایران شکست خورده است/ایجاد شور انتخاباتی ضروری است
1399/12/12
آمریکا در برابر اراده ملت ایران شکست خورده است/ایجاد شور انتخاباتی ضروری است
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امریکا در برابر اراده ملت ایران شکست خورده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، سردار سیدصادق حسینی در همایش پرچمداران دین و اندیشه که هم اکنون در سنندج در حال برگزاری است، اظهار کرد: نقش علما،روحانیون و ماموستا ها در انقلاب اسلامی برجسته، اساسی بوده است و جامعه روحانیون همواره در راستای روشنگری جامعه همتی مضاعف داشته اند.

به گفته وی،  اسلام از بدو تولد تا امروز در جهان گسترش پیدا کرده است و علمای دینی این وظیفه خطیر را بر دوش کشیده اند و اسلام را در برابر خطرات و توطئه‌های دشمنان حفظ کرده اند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه امروز اسلام از دو جهت  مورد هدف دشمنان قرار گرفته است، عنوان کرد: دین زدایی به صورت جدی در دستور کار دشمنان است و اگر این مهم محقق نشود مبحث انحراف را  پیش می برند.

سردار حسینی افزود: دشمنان در کردستان هم تلاش می کنند که دین اسلام را ضعیف جلوه دهند و به دنبال انحراف در اعتقادات مردم هستند.

وی با اشاره به اینکه شناخت تکنیک و تاکتیک دشمن برای ما خیلی مهم است، اذعان کرد: ما باید در این راستا کار آفندی انجام دهیم و تنها به دنبال دفاع نباشیم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: باید ظرفیت روحانیت در راستای روشنگری جامعه به کار بگیریم و از هرگونه واگرایی مذهبی جلوگیری شود چرا که دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه در بین پیروان مذاهب مختلف اسلامی هستند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با تاکید براینکه دشمنان از اول اسلام تا کنون همواره تلاش کرده‌اند در این دین الهی انحراف ایجاد کنند، گفت: ترویج معارف اسلامی و انقلابی در جامعه و موضع گیری در برابر معاندین و جریانات ضد مذهبی از جمله وظایف علما و روحانیون است که انتظار داریم در استان کردستان مدنظر قرار گیرد.

وی بر توجه به تقریب بین مذاهب به عنوان مهمترین راهبرد مقابله با توطئه‌های دشمنان تاکید کرد و گفت: شناخت کامل از دشمن و روشنگری در مورد تلاش‌های تفرقه‌انگیزانه دشمنان از ضرورت های امروز است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خاطرنشان کرد: جایگاه علما و روحانیون باید با رفع مشکلات مردم و همنشینی با آنها ارتقاء پیدا کند.

سردار حسینی تصریح کرد: دشمنان تلاش می‌کنند که برخی افراد تاثیرگذار مانند روحانیون و غیره با شبکه‌های معاند ارتباط برقرار کنند که نباید اجازه این کار را به دشمنان بدهیم.

به گفته وی، جوانان بزرگترین سرمایه ایران اسلامی هستند و دشمن تلاش می‌کند با القاء موارد مختلف آنان را جذب کند و در این راستا از هر ظرفیتی که بتواند استفاده می‌کند.

تقویت بعد اعتقادی و معنوی مردم مهمترین رسالت روحانیون است

وی با بیان اینکه تقویت بعد اعتقادی و معنوی از مهمترین رسالت‌های روحانیون است، گفت: اعتقاد به ولایت فقیه به عنوان رکن اصلی و مهم نظام مقدس اسلامی از دیگر نکات مهمی است که باید از سوی علما و روحانیون بیش از پیش نشر شود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اضافه کرد: مبارزه با منکرات و بدی‌ها و شناخت آسیب‌ها و تلاش برای مقابله با آنها باید به صورت ویژه در دستور کار جامعه روحانیون قرار گیرد.

وی افزود: پشتیبانی از تحرکات انقلابی، تقویت بعد دینی زهد، مبارزه با دنیا طلبی، تلاش در راستای نشر معارف اسلامی، بصیرت افزایی، تشویق مردم در راستای حضور در برنامه‌های سیاسی از دیگر نکات مهمی است که باید مد نظر جامعه روحانیون قرار گیرد.

وی به پیشرو بودن انتخابات در کشور هم گریزی زد و اذعان کرد: همه باید مردم را به حضور گسترده در انتخابات تشویق و در مسیر روی کار آمدن دولتی کاملا انقلابی و اسلامی که بتواند محکم در برابر دشمنان ایستادگی کند تلاش کنیم.

امریکا در برابر اراده ملت ایران شکست خورده است

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: دشمن در تلاش است که خواسته و اراده خود را در کشور ما تحمیل کند، اما ما اراده خود را بر آنها تحمیل کرده‌ایم و امریکا در برابر اراده این ملت شکست خورده‌اند.

سردار حسینی اضافه کرد: شکست امریکا در پیروزی انقلاب، تسخیر لانه جاسوسی، شکست در جنگ تحمیلی و طراحی‌های متعددی که در طول 42 سال علیه ما اعمال کردند نشان از اقتدار و عظمت ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه پایین کشیدن پهپاد و حمله به پایگاه هوایی دشمن همه و همه شکست‌های بزرگ برای امریکا بوده است، گفت: دشمنان از تجاوزات خود دستاوردی جز انهدام خانه و خانواده و ضربه زدن به جوانان ما ندارند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اضافه کرد: دشمنان با تمام توان سعی دارند چوب لای چرخ پیشرفت ایران اسلامی بگذارند همه ما باید با آگاهی و بصیرت در مسیر مقابله با دشمنان ایستادگی و آنان را مثل همیشه در رسیدن به اهدافشان مایوس کنیم.


آخرین کتاب ها