خدمت به مردم کردستان راه جبران ایستادگی آنان پای نظام است
1399/12/19
امام جمعه سنندج:
خدمت به مردم کردستان راه جبران ایستادگی آنان پای نظام است
امام جمعه سنندج گفت: صبوریت، شهامت و شهادت طلبی که مردم کردستان به نظام داشته‌اند امروز باید با خدمت‌گذاری دولت به این مردم جبران شود هر چند که طی چند سال گذشته اقدامات بسیاری انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا فایق رستمی در دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت و رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب عصرهای کریسکان که هم‌اکنون با حضور فرمانده کل سپاه در سالن سینما بهمن سنندج در حال برگزاری است، اظهار کرد: خداوند متعال در قرآن کریم ۷۰ بار صابران را مورد تمجید و تقدیر قرار داده است و نمونه عینی این صبر خانواده شهدا هستند که بهترین ثمره زندگی خود را برای حفظ و حراست از دین اسلام، نظام و انقلاب تقدیم کرده‌اند.

وی افزود: شهدای گرانقدر با نثار جان خود پیام عزت، کرامت شرافت، استقامت، فداکاری، وفاداری و … را برای ملت به ارمغان گذاشتند.

امام جمعه سنندج ادامه داد: پیام شهدا به جهانیان این بود که برای دفاع از آب و خاک خود لحظه‌ای دریغ نمی‌کنند و تا آخرین قطره خون از آن دفاع خواهند کرد.

ماموستا رستمی یادآور شد: دشمنان فکر می‌کردند چون انقلاب ایران نوپا است به راحتی می‌توانند به آن حمله کنند و کشور را تسخیر کنند که با ملت غیور، شهادت‌طلب و شجاعی رو به رو شدند که همه چیز خود را در راه استقامت در مقابل دشمنان به میدان آوردند.

وی بیان کرد: صبوریت، شهامت و شهادت طلبی که مردم کردستان به نظام داشته‌اند امروز باید با خدمت‌گذاری دولت به این مردم جبران شود هر چند که طی چند سال گذشته اقدامات بسیاری انجام شده است.


آخرین کتاب ها