تحقق شعار سال مستلزم تلاس مسئولین است
1400/1/14
امام جمعه سنندج:
تحقق شعار سال مستلزم تلاس مسئولین است
امام جمعه سنندج اظهار داشت: تحقق شعار سال مستلزم تلاش مسئولین است ومسئولین با سر لوحه قرار دادن نامگذاری سال جدید در جهت رفع موانع تولید تلاش کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا رستمی ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری عنوان کرد: نامگذاری سال جدید با شعار (تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها) نویدی است که آحاد ملت بخصوص مسئولین باید در راستای دستیابی به قویترین اقتصاد در جهت رفع موانع تولید تلاش کنیم.

ماموستا رستمی اذعان کرد: اگر بخواهیم یک اقتصاد قوی، پایدار، سالم و فراگیر داشته باشیم باید به رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی) ضمن تامل سازنده با جهان بر توان داخلی تکیه نمایم و بر ظرفیت های موجود بیفزاییم.

امام جمعه سنندج اضافه کرد: زمانی می توانیم حرف از پشتیبانی از تولید و مانع زدایی بزنیم که بر توان و ظرفیت های داخلی تکیه و توجه داشته باشیم و از تعیین تکلیف بیگانگان برای مدیریت کشور بخصوص مدیریت اقتصادی جلوگیری کنیم.

ماموستا رستمی بابیان اینکه اگر بیانات رهبر معظم انقلاب به درستی در کشور پیاده گردد، می توان به راحتی تحریم های ظالمانه مستکبرین را خنثی کنیم.

وی تصریح کرد: جهت تحقق شعار سال ضمن بررسی جوانب جهانی، باید با اقدامات جهاد گونه هر آنچه که مانع تولید در داخل کشور است را برطرف نمائیم که این امر مستلزم آسیب شناسایی و شناسایی موانع موجود است.

عضو مجلس خبرگان رهبری اولین اقدام ضروری در تحقق شعار سال را شناسایی منابع خدادادی در کشور دانست و افزود: الحمدالله در ایران اسلامی عزیز بخصوص کردستان منابع خدادادی زیادی همچون معادن طلا، نقره، سنگ آهن، سنگ گرانيت و... وجود دارد که با استفاده و بهره برداری صحیح موجب رونق اقتصادی اشتغالزایی و رفع موانع تولید می گردد.

وی بابیان اینکه استفاده از کارشناسان مجرب جهت بهره برداری از منابع خدادادای دومین عامل جهت تحقق شعار سال است، ادامه داد: صنعت گردشگری سومین رکن مهم در جهت تولید و رونق مقاومتی است که با تقویت صنعت توریست ضمن حفظ مکان‌های گردشگری موجب درآمدزایی و رونق اقتصاد کلان و ایجاد شغل های متناسب با آن می گردد.

امام جمعه سنندج چهارمین عامل تولید را جذب بودجه بیان کرد و گفت: جذب بودجه و اعتبارات با محاسبه دقیق و نحوه تخصیص و هزینه کرد و جلوگیری از اسراف اعتبارات می تواند در مانع زدایی وپشتیبانی تولید بسیار موثر باشد.

ماموستا رستمی بنگاه های زود بازده را پنجمین راه تولید و پشتیبانی دانست و اظهار داشت: توجه به صنایع تولید و ساخت بنگاه های زود بازده بخصوص در مناطق محروم و کم برخوردار باید در دستور کار مسئولین قرار بگیرد.

وی توجه به قشر زحمتکش کشاورزان و باغداران را هم از عوامل موثر تولید دانست و افزود: اگر دولت دانش و تکنولوژی مدرن دنیا را در اختیار کشاورزان و باغداران قرار بدهد قطعآ این قشر می توانند با تولید حداکثری در اختیار عمران وآبادانی کشور قرار بگیرند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اگر مسئولین با مدیریت صحیح و انقلابی به توان داخلی همچون صنایع پربازده توجه داشته باشند قطعا شعار مقدس مقام معظم رهبری سرلوحه پیشرفت ها، عمران و آبادانی کشور می شود.


آخرین کتاب ها