آرامش بخشی و وحدت‌آفرینی ملاک حرکت نیروهای مرکز بزرگ اسلامی باشد/نظام ارزشیابی در مرکز بزرگ راه‌اندازی می‌شود
1400/1/15
نماینده ولی فقیه در کردستان:
آرامش بخشی و وحدت‌آفرینی ملاک حرکت نیروهای مرکز بزرگ اسلامی باشد/نظام ارزشیابی در مرکز بزرگ راه‌اندازی می‌شود
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: آرامش‌بخشی و وحدت‌آفرینی باید ملاک حرکتی تک‌تک نیروهایی شاغل در مرکز بزرگ باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی در نشست با کارکنان مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج، اظهار کرد: رهبری حدود 7 سال پیش در دیدار با کارگزاران بعد از ایام عید فرمودند« امروز و آینده جنگ؛ جنگ اراده‌ها و انگیزه ها است، یعنی جنگ سخت افزاری دیگر نتیجه‌ای ندارد و هر کس اراده، انگیزه بیشتر و تلاش بیشتر دارد و آن به نتیجه می‌رسد».

وی افزود: در دنیای امروز که این همه تعادل‌ها به هم ریخته، برخی کشورها اگرچه به ظاهر به خاطر تجهیزات نظامی پیشرفته در قدرت به ما می‌چربند، اما در برابر اراده‌ها و انگیزه‌های ملت ما کم آورده‌اند.

انگیزه و تلاش ملاک حرکت همه پرسنل باشد

وی خاطرنشان کرد: سال که جدید می‌شود آدم باید افکار، روش جدید و حال روز جدید باید پیدا کند، اسیر تکرار مکررات نشویم، اولین درخواست ما در این جلسه نوروزی پرانگیزه و پرتلاش این نهاد فرهنگی و ارزشی را پیش ببرید.

نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: این میدانی است که باید در آن دوید هرکس نتواند بدود جا می‌ماند جا بماند از عرصه و گردونه کار خارج خواهد شد و این به معنای تعدیل افراد نیست ولی اگر ببینیم عزیزی در انجام کاری که به آن محول شده انگیزه ندارد مجبوریم کار را به دیگری واگذار کنیم.

تلاش و همت لازمه رسیدن به موفقیت است

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی با بیان اینکه بخشی از زندگی انسان موفقیت است، گفت: خیلی از انسان‌های موفق که چهره‌های شناخته شده‌ای در دنیا دارند به خاطر همتی است که در آن عرصه بکار گرفته‌اند.

وی افزود: خیلی از کسانی که امروز به عنوان ثروتمندترین چهره ها در دنیا شناخته شده‌اند قبل از رسیدن به این مرحله در بدترین شرایط اقتصادی بودند ولی چون همت و تلاش کردند به موفقیت رسیده‌اند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه انسانی که انگیزه ندارد و دنبال موفقیت نیست راکد باقی می‌ماند و به جایی نمی‌رسد، اظهار کرد: تجربه نشان داده است که معمولا انسان‌های با تلاش، کار، ابتکار و همت از پایین‌ترین سطوح کاری به مدیریت می‌رسند.

وی عنوان کرد: امیدواریم امسال با عزم جهادی تحول های بزرگ را شکل دهیم و اولویت در هر گامی باید رضای خدا باشد.

وی با بیان اینکه طی روزهای آینده تحول مکانی صورت می‌گیرد، گفت: تحول ذهنی در نیروهای مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برای تحقق اهداف و چشم اندازها در این دستگاه و نهاد فرهنگی باید شکل بگیرد.

راه‌اندازی نظام ارزشیابی در مرکز بزرگ اسلامی

نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: نظام ارزشیابی باید در مرکز بزرگ اسلامی ارتقا پیدا کند ما باید به گونه ای باشیم که در کل کشور برترین باشیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی با اشاره به اینکه در اخلاقیات، رفتار، نگاه، ادب، احترام و معنویت باید اول باشیم، گفت: تحقق این هدف و رسیدن به این چشم انداز نیاز به عزم جهادی و وحدت دارد.

وی خاطرنشان کرد: آرامش بخشی و وحدت آفرین باید ملاک حرکتی تک تک نیروهایی شاغل در مرکز بزرگ باشد اینجا باید بوی معنویت، خدمت، انقلابگری و وحدت بدهد.

حفظ کرامت جامعه مخاطب خط قرمز است

نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: الان دیگر وقت کار کردن است،حفظ کرامت کارکنان و مخاطبین این مرکز خط قرمز است همه باید در رعایت آن دقت لازم را داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی وحدت آفرینی، ایجاد آرامش و محبت کردن را لازمه موفقیت در هر سازمان و دستگاهی دانست و افزود: نباید اجازه دهیم، فرصتی که برای خدمت در اختیار داریم به بیهودگی هزینه شود.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: تحرک، تحول، معنویت، حفظ لسان، چشم، گوش و ... باید اولویت تک‌تک نیروهای مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سال«تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: درخواست من این است که با نشاط و شور به سمتی برویم که پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) از ما راضی باشند و این مهم تنها با خدمت بی‌منت و مخلصانه به جامعه هدف تحقق بخشیده می‌شود.


آخرین کتاب ها