چهارمین دوره مسابقات حفظ قرآن ویژه طلاب خواهر در کردستان برگزار می‌شود
1400/5/11
کارشناس امور بانوان معاونت فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور
چهارمین دوره مسابقات حفظ قرآن ویژه طلاب خواهر در کردستان برگزار می‌شود
کارشناس امور بانوان معاونت فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور از برگزاری چهارمین دوره مسابقات حفظ قرآن کریم ویژه طلاب وروحانیون خواهر استان کردستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ناهید کرمی با بیان اینکه چهارمین دوره مسابقات حفظ قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون خواهر استان کردستان برگزار می‌شود، اظهار کرد: حفظ سوره تکویر و انفطار برای چهارمین دوره مسابقه حفظ سور قرآن کریم ویژه بانوان طلاب و روحانی استان در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: در آزمون پیشرو از محفوظات سورههای تکویر و انفطار پرسش به عمل خواهد آمد و ساعت دقیق آزمون متعاقبا از اطلاع رسانی می‌شود.

کارشناس امور بانوان معاونت فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور ادامه داد: این دوره از مسابقات با سوره مبارکه نباء شروع شده است و در مراحل بعدی سوره‌های بعد تا حفظ یک جزء کامل قرآن ادامه خواهد داشت.

وی هلت ثبت نام در گروه حفظ خواهران را ۱۹مرداد ماه جاری عنوان کرد و گفت: براساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته این آزمون با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری‌های اجتماعی در ۲۳ مردادماه جاری برگزار خواهد شد.

کرمی تشویق هرچه بیشتر جامعه هدف به حفظ قرآن و انس و الفت بیشتر با قرآن را مهمترین هدف از برگزاری مسابقات حفظ قرآن ویژه طلاب و روحانیون دانست و عنوان کرد:  این دوره مسابقات به همت واحد امور بانوان معاونت فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار می‌شود


آخرین کتاب ها