ایمان و عقیده بهترین ابزار برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی است
1400/8/30
فرمانده سپاه کردستان:
ایمان و عقیده بهترین ابزار برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی است
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت:‌ ایمان و عقیده بهترین ابزار برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، سردار صادق حسینی صبح امروز در مراسم نواختن زنگ مقاومت که به مناسبت هفته بسیج در دبستان فانی سنندج صورت گرفت، اظهارکرد: زنگ مقاومت زنگ توسعه، اعتقادی و فرهنگی است، دانش آموزان باید آگاه باشند در مسیر شهدا و پاسداری از خون شهدا گام بردارند.

 وی بسیج را یک مکتب، تفکر و اندیشه برگرفته از رهنمودهای امام راحل (ره) دانست و  گفت: در دوران دفاع مقدس دانش آموزان مانند سایر اقشار جامعه نقش پررنگی ایفا کردند.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان درخشش در مسابقات علمی، دستیابی به مدارج علمی برتر دانش آموزان را افتخاری برای استان دانست، گفت: دانش‌آموزان امروز  مدیران و نخبگان آینده هستند، این عزیزان در عرصه‌های جهادی، علمی توانسته‌اند به پیشرفت‌های خوبی دست یابند.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمنان نظام درصدند دانش آموزان را مفاهیم دینی و معرفتی دور کنند و فرهنگ وارداتی خود را تحمیل کنند اظهارکرد: با تقویت ساختار فرهنگی، اقتصادی می‌توان در برابر هجمه دشمنان ایستادگی کرد.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان ابزار ایمان و عقیده را بهترین ابزار در مقابل آسیب های اجتماعی دانست.

کسب رتبه نخست کشوری توسط دانش‌آموزان کردستانی در المپیاد نانو

 مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: دانش‌آموزان در عرصه‌های علمی، سایبری، نانو، فیزیک و شیمی و عرصه‌های معنوی و اخلاقی در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب گام بردارند.

رشید قربانی بسیج را یک تفکر بلند دانست و افزود: امام راحل (ره) بمنظور حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی بسیج را پایه‌گذاری کردند.

وی اظهار کرد: بسیج یک نهاد یا سازمان اداری نیست بلکه یک تفکر و اندیشه بلند است که اقشار مختلف جامعه را زیر چتر خود قرار داده است.

قربانی محور فعالیت‌های بسیج را حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها دانست و یادآور شد: هر فردی از هر قشر و جایگاهی که باشد در راستای پیشبرد اهداف انقلاب می‌تواند وارد بسیج شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به نقش بسیج در دوران‌های مختلف انقلاب از جمله وقوع  سیل، زلزله و سایر اتفاقات در جامعه اظهار کرد: در دوران شیوع ویروس کرونا در جامعه در دو سال اخیر بسیج خدمات قابل توجهی در جامعه ارایه کردند که می‌توان به تولید ماسک و کمک در طرح کمک‌های مومنانه اشاره کرد.

وی با اشاره به کسب موفقیت‌های دانش آموزان در عرصه‌های مختلف علمی، ورزشی، اظهارکرد: دانش آموزان استان کردستان یک چهارم مدال‌های کشور را به خود اختصاص داده است.

به گفته  مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان، دانش آموزان کردستان در المپیاد نانو موفق به کسب رتبه نخست کشوری شده است.

وی توانمندی‌ها و مهارت دانشگاه و تقویت بصیرت دانش آموزان را از دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان کرد.


آخرین کتاب ها