ضرورت استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه کردستان/مسئولان اخلاص را سرلوحه کار خود قرار دهند
1400/9/2
نماینده ولی فقیه در کردستان
ضرورت استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه کردستان/مسئولان اخلاص را سرلوحه کار خود قرار دهند
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: از تمام ظرفیت‌های انسانی، نخبگان و صاحب نظران برای ارائه خدمات بهتر به مردم و توسعه استان باید بهره گرفته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی در جلسه شورای اداری و آیین تکریم و معارفه استاندار کردستان اظهار کرد: سرزمین کردستان روح افزا، و معطر به عطر شهدا است و مردمی شریف و زحمتکش و کم توقع و دارای علمایی دلسوز و ساده زیست است.

وی خطاب به استاندار جدید اظهار داشت: طبق فرموده رهبری از قبیله گرایی بپرهیزیم و از تمام ظرفیت‌های انسانی، نخبگان و صاحب نظران برای ارائه خدمات بهتر به مردم و توسعه استان تلاش کنید.

وی تصریح کرد: منتقدان را به چشم تهدید نبینیم و از تمام ظرفیت نخبگان، افراد توانمند و حتی منتقدان برای خدمت شایسته به مردم استفاده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه اخلاص را سرلوحه کار خود قرار دهید، اضافه کرد: کردستان امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به همدلی و همت عالی برای پیشرفت دارد و سعی کنیم مثبت گرا باشیم.

وی عنوان کرد: انتخاب فردی جدید یک امتحان بود گرچه در این مدت به اندازه ۱۴ سال تجربه کسب کردم لذا لازم است به رفتارهای خود تامل کنیم و از بازخورد آن درس بگیریم.

نماینده ولی فقیه در کردستان اظهار امیدواری کرد آینده استان با حضور استاندار جدید و جوان پر از موفقیت باشد و ادامه داد: همه برای پیشرفت استان همکاری کنیم و طالب شکست دیگران نباشیم، چراکه به ضرر مردم استان خواهد بود.

حجت الاسلام پورذهبی تاخیر در معرفی استاندار را نوعی امتحان دانست و گفت: سعی کنیم منتظر لغزش مسوولان نباشیم و از لعزش آنان خوشحال نشویم، چونکه مردم ضرر می کنند و آنها از تنازع و دعواهای سیاسی خسته اند و منتطر اتفاقات خوب در زندگی هستند.

وی از استاندار جدید خواست فرصت را برای خدمت به مردم عنیمت بشمارد و افزود: نگاه رو به جلو داشته باشید و در بعد نقد از گذشته خودمان را تعریف نکنیم، بلکه همبشه قدردان زحمات گذشتگان باشیم.


آخرین کتاب ها