تروریست خواندن حماس از سوی انگلیس تأثیری بر مقاومت و حماس نمی‌گذارد
1400/9/2
امام جمعه سروآباد؛
تروریست خواندن حماس از سوی انگلیس تأثیری بر مقاومت و حماس نمی‌گذارد
امام جمعه سروآباد گفت: تروریست خواندن حماس از سوی انگلیس تأثیری بر مقاومت و حماس نمی‌گذارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا عبدالقادر حسینی اظهار کرد: حماس در قلب ملت‌های مسلمان است و خواندن آن به عنوان تروریست از سوی کسانی که خود سرمنشاء تروریست هستند هرگز در حرکت رو به جلوی آن خللی وارد نخواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: تروریست خواندن حماس از سوی انگلیس تأثیری بر مقاومت و حماس نمی‌گذارد و دشمنان اسلام بدانند که شکست و افول‌شان نزدیک است.

امام جمعه سروآباد با تاکید براینکه این تصمیم ضد حماس وزیر انگلیس با هدف کسب رضایت اسرائیل و حمایت از عادی‌سازی روابط با آنها صورت گرفته است، گفت: براساس آیات قرآن پیروزی و عزت ازآن جهان اسلام و مسلمانان است و توطئه‌ها و دشمنی‌های دشمنان این دین الهی محکوم به شکست است.

گفتنی است؛ منابع خبری انگلیس روز جمعه به نقل از پریتی پتل وزیر کشور انگلیس گزارش داده‌اند که فعالیت جنبش حماس در این کشور بر اساس قانون «مبارزه با تروریسم» منع خواهد شد و براین اساس، هر کسی که از حماس حمایت کند، پرچم آن را برافراشته یا جلساتی برای این سازمان ترتیب دهد، قانون انگلیس را نقض کرده است.

به نوشته روزنامه تایمز، وزیر کشور انگلیس گفت که تعلق داشتن به حماس، ابراز همراهی با آن، کمک به ترتیب جلسات یا نمایش پرچم های آنان در ملا عام ۱۰ سال مجازات حبس خواهد داشت.


آخرین کتاب ها