بیانیه ائمه جمعه و جماعات، مدرسین، مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت، طلاب و روحانیون استان کردستان
1397/4/31
بیانیه
بیانیه ائمه جمعه و جماعات، مدرسین، مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت، طلاب و روحانیون استان کردستان
بیانیه ائمه جمعه و جماعات، مدرسین، مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت، طلاب و روحانیون استان کردستان در محکومیت ترور پاسداران و بسیجیان شهرستان مریوان

بسمه رب الشهداء و الصدیقین

(وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ) آل عمران، 169

بار دیگر دست های پلید ایادی استکبار در حرکت ددمنشانه و مذبوحانه ، به شهادت رساندن تعدادی از پاسداران و بسیجیان مدافع حریم امنیت کشور، پرده از چهره کریه آنان برداشت و دل امت اسلامی ایران را به درد آورد.

ترور ناجوانمردانه پاسداران رشید اسلام، به دست نوکران حلقه به گوش شیطان بزرگ و یزید زمان در ادامه همان ترورهای منافقین کوردل و خودفروخته ای است که از ابتدای انقلاب اسلامی ادامه داشته  و نوک پیکان زهرآلود آنها علماء، مدافعین مرزو بوم ایران اسلامی و آزادگان وطن را نشانه رفته است. تروریست های بی رحمی که از هر فرصت و روزنه ای برای ضربه زدن به مردم و امنیت کشور استفاده می کنند.

 اما ایران اسلامی به لطف و عنایت خداوند متعال و در سایه رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای (مد ظله العالی) مصصم تر از همیشه به سمت تعالی و معنویت در حرکت است.

ائمه جمعه و جماعات، مدرسین، طلاب و روحانیون استان کردستان ضمن محکوم کردن این حرکت ضد بشری، این ضایعه بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری و خانواده این بزرگان تسلیت عرض نموده و اعلام می دارد بدون هیچ واهمه ای محکم و استوار در مسیر خدمت به نظام و انقلاب ایستاده است و این ترورها و حوادث تروریستی، نه تنها نمی تواند خللی در عزم راسخ ما داشته باشد، بلکه اتحاد، همدلی و همبستگی بین ما را بیشتر از گذشته می کند و موجب پاسداری همه جانبه در حفظ آرمان های پاک شهداء و  امام شهداء می شود. 

«ائمه جمعه و جماعات، مدرسین، مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت، طلاب و روحانیون استان کردستان»

آخرین کتاب ها