اعتقاد راسخ کردستانی‌ها به نظام با اقدامات کور تروریستی تضعیف نمی‌شود
1397/5/3
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری:
اعتقاد راسخ کردستانی‌ها به نظام با اقدامات کور تروریستی تضعیف نمی‌شود
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ایمان و اعتقاد راسخ مردم استان کردستان با این اقدامات کور تروریستی تضعیف نمی‌شود و متحدتر از گذشته در راستای دفاع از انقلاب و ارزش های والای آن در میدان حاضر هستند.
به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا فایق رستمی در مراسم بزرگداشت شهدای عملیات تروریستی مریوان که با حضور نماینده ولی فقیه در کردستان، فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان، استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در این شهر برگزار شد، با تسلیت شهادت 11 نفر از نیروهای سپاه در این حادثه به تمام مردم و خانواده‌های داغدار این شهیدان اظهار داشت: مردم استان کردستان و به‌ویژه شهرستان مریوان از ترور و تروریست‌ها بیزار هستند و جنایات اخیر استکبار جهانی و معاندین ضدانقلاب را محکوم می‌کنند.
وی گفت: مشارکت بالای مردم کردستان در مراسم تشییع پیکر شهدای عملیات تروریستی در مریوان، سنندج و قروه تنفر و انزجار کُردها را از گروهک‌های تروریستی به دنیا نشان داد.
وی با بیان اینکه دشمنان  با این اقدامات کور تروریستی نمی‌توانند اراده ملت ایران و کردستانی‌های غیور را  تضعیف کنند، گفت: تاریخ و تجربه نشان داده ملت ایران در هر زمان و شرایطی حتی در سخت‌ترین شرایط پشتیبان نظام و رهبری بوده‌اند.
به گفته وی، اراده، ایمان و اعتقاد راسخ مردم استان کردستان با این اقدامات کور تروریستی از بین نمی‌رود و متحدتر از گذشته در راستای دفاع از انقلاب و ارزش های والای آن در میدان حاضر هستند.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: نیروهای سپاه در مریوان برای دفاع از آب و خاک و میهن اسلامی جان خود را تقدیم نظام کردند.
وی خاطرنشان کرد: جنایتکارانی که ادعای دفاع از حقوق بشر دارند و اینگونه بر خون بی‌گناهان می‌تازند، خوب بدانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌ سزای اقدام ضدانسانی خود خواهند رسید.
ماموستا رستمی با تاکید براینکه شهداء با تقدیم جان پاکشان در راه اسلام  ارزش‌های انقلاب درس عزت، کرامت و شرافت را به ما دادند، اذعان کرد: این عزیزان با تقدیم خون پاکشان به جهانیان اعلام کردند که ملت ایران تا آخرین قطره خون خود از آب و خاک، ناموس و امنیت ایران  دفاع خواهند کرد.
وی در ادامه به موضوع ترور از دیگاه پیامبر مکرم اسلام گریزی زد و گفت: پیامبر مکرم اسلام(ص) همواره از ترور و کشتار مؤمنان بیزار بوده و در این راستا می‌فرمایند«اگر تمام اهل آسمان در کشتن مسلمان شریک باشند، خداوند متعال همه آنها را دچار عذاب الهی خواهد کرد».
به گفته وی، جنایت‌های تروریست‌ها خلاف دستورات دین اسلام و قرآن است و کسانی که دست به این اقدامات وحشیانه می‌زنند به سزای کار خود خواهند رسید.

انتهای پیام/

آخرین کتاب ها