ماموستا برزنجی:مردم در راهپیمایی 13 آبان شرکت کنند
1397/8/13
امام جمعه مسجد جامع فرجه سنندج
ماموستا برزنجی:مردم در راهپیمایی 13 آبان شرکت کنند
امام جمعه مسجد جامع فرجه سنندج با یادآوری 13 آبان سالروز مبارزه با استکبارستیزی، مردم را به شرکت در این راهپیمایی دعوت کرد.

امام جمعه مسجد جامع فرجه سنندج

ماموستا برزنجی:مردم در راهپیمایی 13 آبان شرکت کنند

 

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا سیدمهدی برزنجی در خطبه‌های نماز جمعه مسجد جامع محله فرجه سنندج اظهار داشت: ستایش شایسته خداوند است که از اعمال و رفتارمان آگاه است و آن را می‌بیند، پس خداوند را عبادت و دستوراتش را اطاعت کنیم که هیچ معبودی جز ذات وحدانیت خداوند به حق نیست.

امام جمعه مسجد جامع فرجه سنندج اذعان داشت: انسان‌ها مدت زمانی محدود در این دنیا می‌مانند سپس از این دنیا کوچ می‌کنند ما نیز روزی از این دنیا کوچ می‌کنیم پس لازم است غرور و تکبر را از خود دور کنیم.

وی افزود: ما انسان‌ها همواره در غفلت به سر می‌بریم و در پی آن نیستیم که بدانیم غفلت ما برای چیست، در صورتی که غفلت ما از اعمال بیهوده از جمله مشغول شدن به ماهواره و موبایل و غیره است که اینها ما را از طاعت و عبادت خداوند غافل نموده و به انجام گناه مشغول ساخته است و با این وصف خداوند در قیامت از ما انتقام می‌گیرد.

ماموستا برزنجی بیان کرد: موعظه و نصیحت‌های بسیاری می‌شنویم ولی متاسفانه نصایح را فراموش می‌کنیم.

وی ادامه داد: ماموستایان دوست و دلسوز مردم هستند و ما را به طاعت و عبادت خداوند سوق می‌دهند.

ماموستا برزنجی افزود: ما فکر می‌کنیم همواره در دنیا باقی می‌مانیم ولی اینطور نیست روزی فرا می‌رسد که از دنیا کوچ می‌کنیم، اگر ما اطمینان پیدا کنیم که مرگ فرا می‌رسد گناهی مرتکب نمی شدیم.

وی تصریح کرد: سنت‌ها و روش‌هایی در اجتماع ما وجود دارد که شریعت آن را قبول ندارد ما هم نباید آن سنت‌ها را قبول کنیم، به عنوان مثال در قبرستان درست نیست که اجتماع زن و مرد با هم باشند، در صورتی می‌توانند با هم در یک مکان قرار بگیرند که نامحرم نباشد.

امام جمعه مسجد جامع فرجه سنندج یادآور شد: پیامبر فرموده است غضب خداوند بر مکانی وارد می‌شود که زن و مرد در یک مکان مختلط می‌شوند.

ماموستا برزنجی با یادآوری 13 آبان سالروز مبارزه با استکبارستیزی، مردم را به شرکت در این راهپیمایی دعوت کرد.

انتهای پیام/


آخرین کتاب ها