ماموستا یدالله محمدی: ملت ایران باید به صورت باشکوه در این راهپیمایی حضور پیدا کند.
1397/8/13
امام جمعه دهگلان
ماموستا یدالله محمدی: ملت ایران باید به صورت باشکوه در این راهپیمایی حضور پیدا کند.
امام جمعه دهگلان ضمن دعوت از اقشار مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان اظهار کرد: ملت ایران باید به صورت باشکوه در این راهپیمایی حضور پیدا کرده و پشتیبانی خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی را اعلام کنند.

امام جمعه دهگلان

 

ملت ایران باید به صورت باشکوه در این راهپیمایی حضور پیدا کند.

 

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا یدالله محمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع دهگلان، با اشاره به اهمیت بزرگداشت سیزده آبان به عنوان روز ملی استکبار ستیزی، اظهار کرد: حضور پرشور اقشار جامعه در مراسم بزرگداشت 13 آبان که یادآور سه رویداد مهم در تاریخ ایران بوده ضروری است.

 

وی گفت:  تبعید امام خمینی(ره) در سال 1343، کشتار دانش‌آموزان در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی در سال 1358 که هرکدام در شکل دادن به مسیر روشن انقلاب اسلامی نقشی بسیار بزرگ و تاثیرگذار داشته است.

 

امام جمعه دهگلان خاطرنشان کرد: ایستادگی جمهوری اسلامی در مقابل استکبار و ایادی آن به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و برگرفته از عزت و اقتدار این نظام مقدس است.

 

ماموستا محمدی با بیان اینکه 13 آبان روزی است که دانش‌آموزان و دانشجویان توانستند، لانه جاسوسی امریکا را که مملو از فتنه بود تسخیر کنند، گفت: دانش‌آموزان و دانشجویان توانستند با اینکار کید دشمنان را به خودشان برگردانند و انزجار وبرائت خود را از مشرکان و کفار اعلام کردند.

 

امام جمعه دهگلان  ضمن دعوت از اقشار مردم برای حضور در  راهپیمایی 13 آبان اظهار کرد: ملت ایران باید به صورت باشکوه در این راهپیمایی حضور پیدا کرده و پشتیبانی خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی را اعلام کنند.

 

ماموستا محمدی با تاکید براینکه ملت بزرگ ایران اسلامی ملتی متحد و یکپارچه هستند، گفت: این ملت بزرگ هراس  و واهمه‌ای از دشمنان ندارند و در هر شرایطی برای مقابله با دشمنان در میدان حضور دارند.

وی هفته بسیج دانش‌آموزی  را که یادآور شهادت بسیجی شهید حسین فهمیده است به ملت بزرگ ایران تبریک گفت و خاطرنشان کرد: بسیج به معنای اقتدار،  بزرگی، کرامت و دفاع از مرزهای کشور است.

امام جمعه دهگلان در ادامه از بیکاری به عنوان دو مشکل مهم در سطح استان و کشور نام برد و گفت:‌کسانی که سرمایه‌ای در اختیار دارند از این سرمایه در راه اشتغال و تولید بکار بگیرند.

 

ماموستا محمدی خواستار برخورد جدی با محتکرین کالا و دلار نام برد و تصریح کرد:  سرمایه‌ها باید در ایجاد و تولید اشتغال جوانان و در زمینه رونق صنعت و تولید بکار گرفته شود.

 

وی به گزارشی که جامعه اطلاعاتی امریکا اعلام در مورد وضعیت ایران از نظر ارزی اعلام کرده اشاره کرد و گفت: کشور ایران یکی از کشورهای برتر دنیا از لحاظ ذخایر مهم ارزی است و ما باید با خرید کالاهای داخلی ضمن حفظ ارزش پول ملی فرصت اشتغال برای جوانان خود را تقویت دهیم.

 

امام جمعه دهگلان اضافه کرد: جامعه اطلاعاتی امریکا  در عین دشمنی با ملت ما اعلام کرده ایران اسلامی دارای قدرت بازدارندگی موشکی در مقابل تهدیدات خارجی در سطح غرب اسیا است و این موجب مباهات است.

 

ماموستا محمدی خاطرنشان کرد: در همین گزارش عنوان شده کشورهای عراق و یمن و سوریه روند مسائل منطقه ای در راستای تامین امنیت و منافع ملی و اقتصادی ایران پیشرفت کرده است و موجب شده که تحریم‌ها دشمنان علیه ایران بی‌تاثیر باشد.

 

وی در بخشی دیگر از خطبه‌ها  رحلت جانسوز حضرت ختمی مرتبت (ص)، شهادت  امام رضا(ع) و شهادت امام حسن(ع) را به مسلمانان جهان تسلیت  گفت و عنوان کرد: جماعتی از اهل سنت بر این عقیده هستند که آن حضرت(ص) در ماه ربیع‌الاول رحلت کرده‌اند، اما غالب علما براین باور دارند که حضرت(ص) در 28 ماه صفر وفات فرموده‌اند.

 

انتهای پیام/


آخرین کتاب ها