ماموستا سید احمد سجادی : مقابله با اسلام دلیل اصلی دشمنی استکبار با ایران است
1397/8/13
امام جمعه شهرستان سروآباد
ماموستا سید احمد سجادی : مقابله با اسلام دلیل اصلی دشمنی استکبار با ایران است
امام جمعه شهرستان سروآباد دلیل اصلی دشمنی دشمنان با ایران را مقابله با اسلام دانست و گفت: کشور ایران همواره در برابر ظلم و ستم دشمنان ایستاده و مدافع مظلومان است.

امام جمعه شهرستان سروآباد

 

مقابله با اسلام دلیل اصلی دشمنی استکبار با ایران است.

 

 

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا سید احمد سجادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: امیدواریم خداوند منان ما را از گمراهی نجات و در برابر حیله و مکر شیطان حفظ کند.

وی دلیل اصلی دشمنی دشمنان با ایران را مقابله با اسلام دانست و خاطرنشان کرد: کشور ایران همواره در برابر ظلم و ستم دشمنان ایستاده و مدافع مظلومان است.

امام جمعه شهرستان سروآباد تصریح کرد: چهل سال از عمر با برکت انقلاب می‌گذرد و در راه دفاع از انقلاب و اسلام همواره پیشقدم بوده است.

ماموستا سجادی به توطئه‌های دشمنان علیه کشور ایران گریزی زد و گفت: تحریم‌های دشمنان علیه ایران اسلامی موضوع تازه‌ای نیست و قطعا با برنامه‌ریزی و تلاش درست مسوولان و پای کار بودن مردم این مشکلات و بحران‌ها دور زده می‌شود.

وی عنوان کرد: دلیل اصلی گرانی‌ها اخیر نحوه رفتار جامعه به ویژه قشر سرمایه‌داری است که با احتکار کالا زمینه بروز مشکلات جدی در کشور را فراهم می‌کنند.

امام جمعه شهرستان سروآباد در ادامه به هفته بسیج دانش‌آموزی گریزی زد و ضمن تبریک 13 آبان تصریح کرد: این روز را به تمام ملت ایران و خانواده آموزش و پرورش تبریک می‌گویم.

ماموستا سجادی افزود: 13آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است و حضور حداکثری ملت ایران در راهپیمایی این روز امری ضروری و موجب ناامیدی و یاس دشمنان خواهد شد.

وی با تاکید براینکه امروز دشمنان با تمام توان برای ضربه زدن به اقتصاد و ارزش‌های ایران اسلامی ورود پیدا کرده است، گفت: دشمن برای دستیابی به اهدافش دست به هر حیله و مکری می زند.

امام جمعه شهرستان سروآباد اخلاق حسنه را مهم‌ترین نیاز امروز در جامعه عنوان کرد و گفت: باید اخلاق حسنه را از اصحاب و یاران رسول یاد بگیریم و آنها را الگوی حرکت خود در زندگی قرار دهیم.

 

انتهای پیام/


آخرین کتاب ها