تصور آمریکا در منزوی کردن ایران پوچ و اشتباه است.
1397/8/13
نماینده ولی فقیه در کردستان
تصور آمریکا در منزوی کردن ایران پوچ و اشتباه است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: آمریکا تصور می‌کند می‌تواند ایران را کشوری منزوی کند اما باید بداند این تصور کاملا پوچ، اشتباه و غیرممکن است.
نماینده ولی فقیه در کردستان
 
تصور آمریکا در منزوی کردن ایران پوچ و اشتباه است.
 
 آیت‌الله حسینی شاهرودی در دیدار دانش‌آموزان بسیجی با ایشان اظهار کرد: در آستانه رحلت جانگذار پیامبر اکرم و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و همچنین هفته بسیج دانش‌آموزی و روز مبارزه با استکبار جهانی قرار داریم و این مناسبات ویژگی‌های ارزشمندی دارد که با توکل بر خدا پیروز میدان مبارزه با استکبار جهانی خواهیم بود.

وی با بیان اینکه شیطان نخستین مستکبری بود که در برابر خدا ایستاد، افزود: روحیه استکباری شیطان باعث شد در مقابل خداوند بایستد و نافرمانی ببرد و در طول تاریخ نیز کسان دیگری همچون فرعون با نام مستکبر معرفی شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: خداوند متعال فرموده تا حدی به مستکبرین مهلت داده می‌شود و انسان‌هایی نیز در شرایط مختلف آزمون می‌شوند اما پیروزی نهایی با بندگان خوب و مطیع خداوند خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: دشمنان هیچگاه در مقابل ما آرام نمی‌نشینند اما خداوند وعده داده که پیروزی با مسلمانان و مومنان خواهد بود.

آیت‌الله شاهرودی با اشاره به سه واقعه مهم 13 آبان مبنی بر تبعید امام راحل به ترکیه، کشتار دانش‌آموزان و تسخیر لانه جاسوسی یادآور شد: خداوند کاری کرد که پوزه استکبار و استعمار به خاک کشیده شود و مردم ما همواره پیروز میدان باشند.

وی افزود: آمریکا با خفت و خواری از ایران بیرون رانده شد و با جنگ نظامی و فرهنگی و غیره نتوانست علیه ایران هیچ کاری را از پیش ببرد چرا که مردم ما در برابرشان ایستادند، جان و خون خود را اهدا کردند و اینگونه بود که نُصرت مردم تجلی یافت.

وی حمله به عراق را بزرگترین اشتباه آمریکا در طول تاریخ دانست و گفت: آمریکا با حمله به عراق صدام را کشت ولی عراق را به ایران تحویل داد و امروز ما شاهد وحدت و همراهی مردم ایران و عراق هستیم و این مهم در مراسم بزرگ اربعین که عراقی‌ها عاشقانه از ایرانیان پذیرایی و استقبال می‌کنند بروز و ظهور یافته است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: امروز نهضت مقاومتی ایجاد شده و وحدت در میان مردم ما و کشور همسایه‌ای چون عراق نمایان است و اینکه آمریکا می‌خواهد ما را منزوی کند امری پوچ و غیرممکن است.

آیت‌الله شاهرودی اعلام کرد: با تحریم نفت ایران بنزین در آمریکا 70 درصد گران شد و اگر دلار نیز از پول بین‌‌المللی خارج شود قطعا آمریکا در آستانه سقوط است و بی‌شک اهل حق پیروز میدان خواهند بود.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی با نیروهای مستضعف، مومنین و موحدین عالم به هم می‌پیوندند و جبهه مقاومت را تشکیل می‌دهند و جبهه استکبار را به زمین خواهند زد بنابراین باید در برابر حمله استکبار مقاوم باشیم و بایستیم تا نقشه‌هایشان نقش برآب شود.

وی اضافه کرد: ایران اسلامی در وضعیت پزشکی، نانو، هوا فضا و غیره به جاهای مهمی رسیده و در برابر توطئه استکبار جهانی نیز باز هم به توفیقات بیشتر دست خواهد یافت و پوزه آمریکا، اسرائیل و سردمدارانش به خاک کشیده خواهد شد.

نماینده ولی فقیه استان کردستان در پایان از دانش‌آموزان خواست سربازان نظام باشند تا نظام مقتدرتر از همیشه پابرجا بماند و آمریکا توطئه‌هایش را با خود به گور ببرد و سرنگون شود.


آخرین کتاب ها