تحریم‌های آمریکا علیه ایران همواره به شکست محکوم است
1397/8/14
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سقز
تحریم‌های آمریکا علیه ایران همواره به شکست محکوم است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سقز گفت: تحریم و توطئه‌های مختلف استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار به واسطه حضور همیشه در صحنه مردم همواره به شکست محکوم بوده است.
ه گزارش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، حجت‌الاسلام شفیع خانی در سخنرانی مراسم یوم‌الله 13 آبان در سقز اظهار کرد:  استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا برای مقابله با ایران از آغاز انقلاب تا کنون دست به هر توطئه و جنایتی زده است.
وی تصریح کرد: تحریم و توطئه‌های مختلف استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار به واسطه حضور همیشه در صحنه مردم همواره به شکست محکوم بوده است.
وی ضمن محکوم کردن تهدید کردن ایران به تحریم‌های بیشتر از سوی امریکا گفت: ردپای فتنه‌گری و ظلم‌های ریز و درشت آمریکا در کشورهای اسلامی در طول تاریخ کاملا مشهود بوده است.
به گفته وی، عامل اصلی برپایی جنگ و کشتار و خونریزی در کشورهای اسلامی آمریکا بوده و جنگ افغانستان، لبنان، سوریه، عراق و یمن نمونه ای از ستمگری آمریکای جهان‌خواراست.
گفتنی است؛ راهپیمایی 13 آبان ماه همزمان با سراسر کشور و با حضور ائمه جمعه و جماعت، طلاب و مدرسین، اقشار مردم ولایت‌مدار و انقلابی سقز برگزار و با این حضور حماسی به تداوم مبارزه آشتی ناپذیر با دنیای استکبار و استثمار تاکید کردند.
مردم با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مسیر میدان قدس تا میدان جمهوری اسلامی را پیمودند و اقتدار و پشتیبانی از انقلاب در چهارمین دهه عمر با برکت این نظام به نمایش گذاشتند.

آخرین کتاب ها