ماموستا کریمی:زمینه ترویج ارزش‌های اسلامی با اقدامات فرهنگی در بین جوانان فراهم شود
1397/9/7
مسئول مرکز بزرگ اسلامی مریوان
ماموستا کریمی:زمینه ترویج ارزش‌های اسلامی با اقدامات فرهنگی در بین جوانان فراهم شود
مسئول مرکز بزرگ اسلامی مریوان با بیان اینکه باید با زبان نرم و اقدامات فرهنگی زمینه ترویج ارزش‌های اسلامی در بین جوانان فراهم شود، گفت: باید با فرهنگ‌سازی جوانان را به محافل دینی و مساجد دعوت و با این کار از آسیب‌های اجتماعی دور کنیم.
مسئول مرکز بزرگ اسلامی مریوان
زمینه ترویج ارزش‌های اسلامی با اقدامات فرهنگی در بین جوانان فراهم شود

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا  کریمی در جشن میلاد  حضرت رسول  و بزرگ داشت هفته بسیج  و هفته وحدت که با حضور  بازنشستگان  شهرستان  مریوان برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری  این گونه محافل وتجمع‌ها  بیان  سیره نبوی و ائمه اطهار است.
وی تصریح کرد: باید در این مراسمات  خصوصیات و ویژگیهای بزرگان دین همچون حضرت رسول ( ص) و  ائمه اطهار را بیان کنیم  تا  این گونه اخلاق  در جامعه رونق  پیدا  کند و جامعه شیوه اسلامی خود را  از دست ندهد.
به گفته وی، پیامبر اسلام  همیشه خواهان وحدت  بوده و هر از چند گاهی پیمانی با قوم‌های مختلف  عرب  انعقاد  می کرد تا بتواند به روشی صحیح و دور از جنگ و خونریزی دین اسلام را ترویج دهد.
وی با بیان اینکه باید با زبان نرم  و اقدامات فرهنگی زمینه ترویج ارزش‌های اسلامی در بین جوانان فراهم شود، خاطرنشان کرد: باید با فرهنگ‌سازی جوانان را به  محافل دینی و مساجد دعوت و با این کار از آسیب‌های اجتماعی دور کنیم.
وی تصریح کرد: مراسمات مولودی که با حضور اقشار مردم به ویژه جوانان  برگزار می‌شود یک ظرفیت فرهنگی و وحدت آفرین است.
 وی اذعان داشت: ما باید برای سایر  مناسبت‌های دینی و مذهبی هم وحدت داشته باشیم.
وی با بیان اینکه ملت ایران با تشکیل بسیج و وحدت  در امورات کشوری توانست 8 سال در برابر دشمنان مقاومت کند، خاطرنشان کرد: تشکیل بسیج  به فرمان حضرت امام( ره) نیز در راستای دفاع از میهن اسلامی انجام گرفت.
وی گفت:  با تشکیل بسیج همه اقشار در یک سنگر  و با یک هدف واحد برای دفاع از انقلاب قرار گرفتند.
به گفته وی، امروز  دشمنان اسلام و ایران می خواهند  با بد  نام کردن  بسیج و ایجاد اختلاف میان اقوام  وحدت  ما را از ببن ببرند.
وی با بیان اینکه رزمندگان ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی از ترک، بلوچ، فارس، عرب و کرد در یک  سنگر  بودند، گفت: اتحاد ملت ایران دلیل پیروزی این ملت در عرصه جنگ سخت با دشمنان بوده است.
 وی خطاب به بازنشستگان حاضر در جلسه گفت: شما بازنشستگان این دورانها را به  خاطر داشته و  تجارب ارزنده ای دارید.
به گفته وی، باید  تجربه  و خاطرات  خود را در اختیار جوانان قرار دهید، مناسبت‌ها را فرصت بدانید تا بتوانیم  به وظیفه دینی که داریم عمل کرده باشیم وخدای متعال از اعمال ما راضی باشد.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها