ماموستا سید احمد سجادی:قرآن، ناطق ولادت پیامبر مکرم اسلام است
1397/9/11
امام جمعه سروآباد
ماموستا سید احمد سجادی:قرآن، ناطق ولادت پیامبر مکرم اسلام است
امام جمعه سروآباد گفت: در حالی قرآن به مجلس ولادت رسول الله ناطق است که سلفی‌ها و وهابیون آن را شرک می‌دانند و می‌گویند این موضوع در قران نیست.
امام  جمعه سروآباد

قرآن، ناطق ولادت پیامبر مکرم اسلام استبه گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا سید احمد سجادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: مسلمانان ماه ولادت حضرت رسول الله است و در اکثر مساجد مراسم ماه مولود برگزار می‌شود  و این هم نشانه عشق به رسول الله است.

وی خاطرنشان کرد: مجلس ولادت رسول الله که قرآن به آن ناطق است را سلفی‌ها وهابیون شرک می‌دانند و می‌گویند این موضوع در قران نیست.

وی گفت: شادی در مراسم رسول الله  و ولادت رسول الله  وظیفه همه ماست چون خداوند می‌فرماید:«رسول الله را خداوند تائید می‌کند و می‌فرماید اگر قوم و فامیل خود را از رسول الله بیشتر دوست دارید انتظار عذاب داشته باشید».

امام  جمعه سروآباد با بیان اینکه عاقبت مخالفان اسلام و قرآن عذاب و شکست در دنیا و قیامت است، گفت: داعش و داعشیان با وجود تمام هجمه‌هایی که به اسلام و مسلمانان کردند به فنا و نابودی محکوم شدند.
ماموستا سجادی با تاکید براینکه پیامبر مکرم اسلام دارای معجزات فراوانی است، خاطرنشان کرد: مسیلمه کذاب معجزات پیامبر را انکار  و مردم را به این کار تهدید می‌کرد.
وی تصریح کرد: به مسیلمه گفتند آیا شما دارای معجزه هستید گفت بله من هم دارای کرامت هستم وکاری را بعنوان معجزه انجام داد کاملا ناموفق بود.
به گفته امام  جمعه سروآباد، معجزات پیامبران تحت اراده خداوند است و حتی پیامبران از این معجزات خبری ندارند.
انتهای پیام

آخرین کتاب ها