کارگاه سبک زندگی دینی ویژه روحانیون و طلاب مریوان برگزار شد
1397/10/15
باحضور استاد حوزه و دانشگاه
کارگاه سبک زندگی دینی ویژه روحانیون و طلاب مریوان برگزار شد
کارگاه سبک زندگی دینی ویژه روحانیون و طلاب مریوان باحضور استاد حوزه و دانشگاه در مریوان برگزار شد. به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، کارگاه سبک زندگی دینی ویژه روحانیون و طلاب مریوان باحضور استاد حوزه و دانشگاه حجت‌الاسلام نجفی در مریوان برگزار شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین  حافظ نجفی در این نشست با تشریح سبک زندگی به شیوه اسلامی و موانع و چالش‌های زندگی، اظهار کرد: دین اسلام برنامه کاملی را برای زندگی سعادتمند انسان‌ها داده که پیروی از این برنامه در زندگی فردی و اجتماعی سعادت را برای انسان به دنبال خواهد داشت.

در ابتدای جلسه، ماموستا کریمی مدیر مرکز بزرگ اسلامی مریوان در این نشست به اهدف برگزاری این کارگاه‌های اشاره کرد و اظهار داشت: آشنایی با مشکلات کارشناسی شده روز که روحانیون باید  در محافل بیشتر به این موضوعات بپردازند و خانواده  و جوانان را آگاه و ارشاد کنند از مهم‌ترین اهداف این نشست‌ها است.
وی در ادامه با بیان اینکه دین اسلام یک برنامه کامل و برای سعادت  بشراست، افزود: روحانیون مبلغ این دین هستند و برای تبلیغ آن باید به شیوه روز عمل کنید تا بتوانیم با دشمنان دین  و شبکه‌های انحرافی مقابله کنیم.
انتهای پیام/


آخرین کتاب ها