کارگاه آموزشی شبهات قرآنی در مریوان برگزار شد
1397/11/8
با حضور استاد حوزه و دانشگاه قم
کارگاه آموزشی شبهات قرآنی در مریوان برگزار شد
کارگاه آموزشی شبهات قرآنی با حضور استاد حوزه و دانشگاه قم و جمعی از ائمه جماعت شهرستان مریوان برگزار شد.
کارگاه آموزشی شبهات قرآنی  با حضور استاد حوزه و دانشگاه قم و جمعی از  ائمه جماعت شهرستان مریوان برگزار شد.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، کارگاه آموزشی شبهات قرآنی با حضور حجت‌اسلام والمسلمین بهمنی استاد حوزه و دانشگاه قم و جمعی از  ائمه جماعت در شهرستا ن مریوان برگزار شد.


رئیس مرکز برزگ مریوان در این کارگاه آموزشی ضمن خیر مقدم به مهمانان  و روحانیون و تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: در حالی در آستانه  چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  هستیم  که ایران در اوج اقتدار خود قرار گرفته است.

ماموستا کریمی تصریح کرد: البته مشکلات، تحریم و گرانی در کشور ما وجود دارد که این مسئله نشات گرفته از توطئه‌های استکبار برای ضربه زدن به انقلاب است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی برای ضربه زدن به انقلاب ما از آغاز شکل گیری این نظام تاکنون از هر دری وارد شده است، گفت: تحریم ظالمانه استکبار علیه ایران چیز تازه‌ای نیست و این هجمه‌های اقتصادی مردم ما را از پشتیبانی ارزش‌ها دور نمی‌سازد.

وی با تاکید براینکه این هجمه‌ها نباید تاثیر در هدف و انگیزه انقلاب ما بگذارد، گفت: علما و روحانیون به عنوان قشر تاثیرگذار جامعه باید با حضور در مراسمات باشکوه دهه فجر جوانان را با واقعیت‌ها و سختی‌هایی که ملت ایران در مسیر شکل‌گیری انقلاب متحمل شدند آشنا سازند.

انتهای پیام/

آخرین کتاب ها