فرماندار سروآباد خبر داد
1397/11/14
بهره‌برداری از 14 میلیارد تومان پروژه همزمان با دهه فجر در سروآباد
فرماندار سروآباد خبر داد
فرماندار سروآباد از بهره‌برداری 14 میلیارد تومان پروژه همزمان با دهه فجر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، کوهسار دادور در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه سروآباد با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و ایام مبارک دهه فجر به مردم ایران اظهار کرد: خدا را شاکریم که در این دهه مبارک شاهد برگزاری جشن‌های مردمی هستیم.
وی به پروژه‌های در دست بهره‌برداری این شهرستان همزمان با دهه فجر اشاره و تصریح کرد:‌ با همت مدیران دلسوز و نهادهای حمایتی و همکاری مردم محترم چندین پروژه جدید در این ایام در سروآباد کلنگ‌زنی و بهره‌برداری می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: چهارده میلیارد تومان در این 10 روز پروژه‌های عمرانی در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد که بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به دو روستای ژیوار و روار و افتتاح مرکز بهداشت روستای پایگلان از مهم‌ترین این پروژه‌ها است.
به گفته وی، افتتاح مدرسه روستای بندول و دزوند سفلا با مشارکت کمیته امداد و همچنین افتتاح 10 خانه مسکونی مددجویی و همچنین سنگ فرش و دیوارچینی که توسط دهیاران انجام شده از دیگر پروژه‌های در دست افتتاح در دهه فجر در این شهرستان است.
وی با اشاره به ثبت ملی  9 روستای این شهرستان گفت: افتتاح سالن ورزشی و  بهره‌برداری از چندین پروژه شهرداری در این مدت در شهرستان صورت خواهد گرفت.
وی خاطرنشان کرد:‌کلنگ‌زنی سالن ورزشی شهر اورامان، برگزاری برنامه‌های فرهنگی، تکریم خانواده معظم شهدا،  توزیع گوشت و میوه در راستای تنظیم بازار از دیگر برنامه‌هایی است که همزمان با دهه فجر در شهرستان سروآباد اجرا می‌شود.
وی با اشاره به وجود برخی مشکلات در جامعه بر اهمیت داشتن همدل و هماهنگی برای رفع این مشکلات تاکید کرد و گفت:‌ تلاش دولت برای رفع این مشکلات جدی است و در این راستا از هر ظرفیتی استفاده خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: تمهداتی هم در راستای رفع مشکل پرداخت حقوق و مزایای عقب افتاده کارگران شهرداری انجام گرفته و به زودی شاهد رفع این مشکلات خواهیم بود.
وی حضور و مشارکت جدی مردم در راهپیمای 22 بهمن را خواری در چشم دشمنان بخصوص امریکاه جنایتکار دانست و اظهار کرد:‌ امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران در تمام عرصه‌ها به خودکفایی دستیافته و این موجب خشم دشمنان شده است.
وی خاطرنشان کرد: توانایی‌های ملی ایران در تامین نیازمندی‌های کشور علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه و موفقیت‌های کشور در طی 40 سال اخیر افتخار آمیز است.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها