حضرت فاطمه زهرا الگوی کاملی برای همه جهانیان است
1397/11/14
امام جمعه شهرستان سروآباد
حضرت فاطمه زهرا الگوی کاملی برای همه جهانیان است
امام جمعه شهرستان سروآباد گفت: حضرت فاطمه زهرا الگوی کاملی برای همه جهانیان است.
به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی، ماموستا سید عبدالقادر حسینی  در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در سروآباد اظهار کرد:‌حضرت فاطمه زهرا دخت پیامبر مکرم اسلام الگوی تمام معنایی برای تمام بانون جهان است.

وی با بیان اینکه پیامبر مژده بهشت را به فاطمه زهرا داده است، گفت: پیامبر خطاب به این بزرگ بانوی دو عالم فرموده خداوند خانه‌ای از طلا و جواهرات ساخته و برای تو آماده کرده است و تو به حقیقت همسر کسی هستی که سید دنیا و آخرت است.
امام جمعه شهرستان سروآباد اظهار کرد: حضرت رسول الله فرموده است فاطمه پاره تن من است هر کس فاطمه را ناراحت کند من را ناراحت نموده است.
ماموستا حسینی اضافه کرد: حضرت رسول اکرم به حضرت فاطمه فرمود بعد از مرگم اولین کسی که با من در روز قیامت ملاقات می‌کند تو هستی و این نشان از جایگاه والای ایشان است.
وی اظهار کرد: در بین زنان عالم حضرت فاطمه از بین تمام بانوان جهان و حضرت علی در میان مردان  و فرزندانشان نزد رسول الله مکرم اسلام از همه عزیزتر هستند.
امام جمعه شهرستان سروآباد گفت:‌ حضرت حسن و حسین به اندازه‌ای نزد پیامبر عزیز بودند که آن حضرت آنها را بردوش مبارک خود قرار می‌داد و با آنها ساعت‌ها بازی می‌کرد.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها