عناصر سیاسی خارج‌نشین در تلاش برای نادیده گرفتن قدرت ایران در منطقه هستند
1397/11/14
امام جمعه کامیاران:
عناصر سیاسی خارج‌نشین در تلاش برای نادیده گرفتن قدرت ایران در منطقه هستند
امام جمعه کامیاران گفت: عناصر سیاسی خارج‌نشین با همراهی کردن آمریکا در تحریم‌های ایران تلاش می‌کنند که توان قدرت ایران را در منطقه نادیده بگیرند.
به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا قربانی  در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تبریک ایام‌الله دهه مبارکه فجر و سالروز بازگشت ظفرمندانه امام راحل(ره) به میهن اسلامی، اظهار کرد: درآستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز بازگشت ظفرمندانه امام راحل (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجرانقلاب اسلامی هستیم.
وی از دهه فجر به عنوان سالگرد پیروزی مستضعفین  بر مستکبرین و ظالمان و سالگرد پیروزی کوخ‌نشینان بر کاخ نشینان نام برد و گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را به تمام ملت بصیر و شریف ایران اسلامی و در راس همه آنها مقام معظم رهبری تبریک عرض می‌کنم.
وی خاطرنشان کرد: به دنبال بدعهدی‌های ترامپ و خروج او از برجام  گروهک‌های ضدانقلاب با هدایت رژیم آل‌سعود از طریق پخش شایعات برنامه‌ریزی کرده‌اند، اقتصاد کشور را ضعیف و ناتوان جلوه دهند، مردم باید هوشیار باشند و به این شایعات توجه نکنند.
وی گفت: به دنبال شکست داعش که مهم‌ترین ابزار قدرت حکام آل سعود درمنطقه بود این رژیم درصدد افزایش تحریم‌ها علیه ایران است و سعی دارد زمینه رخنه داعش را در ایران فراهم کند.
وی خاطرنشان کرد: عناصرضد انقلاب در خارج از کشور تلاش می‌کنند که سفیر آمریکا را در سازمان ملل مجاب کنند تا تحریم‌ها را علیه ایران تشدید کند.
به گفته وی، عناصر سیاسی خارج‌نشین با همراهی کردن آمریکا در تحریم‌های ایران تلاش می‌کنند که توان قدرت ایران را در منطقه نادیده بگیرند.
وی گفت: عناصر وابسته به عربستان و آمریکا با زیر سئوال بردن توان منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران سعی دارند از این راه به شعور ایرانیان  اهانت کنند اما دشمنان بدانند که با این ترفندها راه به جایی نمی‌برند و این ملت ایران است که در این راه پیروز خواهد شد.
ماموستا قربانی درادامه با اشاره به عظمت پیامبر اسلام (ص) و دفاع خدای متعال ازایشان اظهار کرد: کسی که بوسیله خدا بزرگ شده باشد هیچ کس قادر به تضعیفش نخواهد بود.
وی افزود: خدای متعال از ذات مبارک رسول الله (ص) دفاع کرده و می‌فرماید پیامبر(ص) فرستاده خدا است و کسانی که یار و یاور او هستند و با کفار سخت گیر و دربین خود رحیم و مهربان هستند را مورد رحمت خود قرار می‌دهد.

آخرین کتاب ها