فرماندار کامیاران خبر داد
1397/11/14
بهره‌برداری از 69 پروژه در کامیاران
فرماندار کامیاران خبر داد
فرماندار کامیاران از بهره‌برداری و افتتاح 69 پروژه مختلف همزمان با دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، الماسی در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه کامیاران یکی از دلایل اصلی قیام ملت ایران علیه رژیم شاه را کم‌ توجهی این رژیم به جامعه دانست و اظهار کرد: یکی دیگر از دلایل شکل‌گیری انقلاب اسلام مقابله با وابستگی شاه به استکبار وغرب بود.
وی با اشاره به بکارگیری اهل سنت در پست‌های مختلف گفت: ‌افتخار می‌کنیم که امروز به برکت توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی یک کرد اهل سنت به عنوان سفیر در یکی از کشورها مشغول به کار است.
فرماندار کامیاران افزود: امروز هم در دانشگاه کردستان درس کردی تدریس می‌شود که این نشان از توجه نظام به قومیت‌ها است.
الماسی گفت: بعد از حمله داعش به عراق و اقلیم کردستان جمهوری اسلامی تمام قد از ملت عراق و مردم اقلیم کردستان دفاع کرد و امروز هم از آنها حمایت و پشتیبانی می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی در کردستان خدمات زیادی انجام داده است که نمونه آن بهره‌مندی جمعیت شهرها و روستاهای این استان از نعمت آب سالم، گاز، برق و مخابرات است.
فرماندار کامیاران در ادامه به احداث چهار سد در کامیاران اشاره کرد و گفت:‌ اجرای این دست اقدامات نقش مهمی در توسعه این شهرستان دارد.
الماسی به افتتاح  69طرح با هزینه 24میلیارد تومان در کامیاران همزمان با دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها با صرف اعتباری بالغ بر 11 میلیارد تومان در بخش موچش و غیره به بهره‌برداری و یا کلنگ‌زنی می‌شود.
به گفته وی، مبلغ 150میلیارد تومان درپایاب سد زیویه برای احیاء باغات و زمین‌های کشاورزی هزینه شده است و  درتلاش هستیم تا درآینده 3 هزر و 500هکتار از زمین‌های نزدیک سد گاوشان هم از آب این سد بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها