والفجرولیال عشر
1397/11/16
بیانیه دهه مبارک فجر
والفجرولیال عشر
دهه فجر انفجار نوری بود که امروزه پس از گذشت چهل سال در بلاد اسلامی و غیره، قلب ملل تحت ظلم را جلا بخشیده وچشم استکبار و معاندین نظام اسلامی را کور کرده است.
دهه فجر عيدي است كه يك تاريخ سر تا پا ظلم و طغيان را قطع كرد.(مقام معظم رهبری  مد ظله العالی  )
دهه فجر انفجار نوری بود که امروزه پس از گذشت چهل سال در بلاد اسلامی و غیره، قلب ملل تحت ظلم را جلا بخشیده وچشم استکبار و معاندین نظام اسلامی را کور کرده است. این انفجاریادآور حماسه ها و دلاوریها و از جانگذشتگی ملتی است که با بر دوش کشیدن پرچم پر افتخار الله اکبر که رمز معجزه آسای انقلاب اسلامی  است به رهبری محبوبترین و شجاعترین و اصیل ترین چهره ماندگار تاریخ معاصر، حضرت امام خمینی ( قدس  سره) توانست دشمنان اسلام را به خاک مذلت بیافکند. امروز پس از چهل سال استقرار انقلاب اسلامی مبتنی بر اسلام ناب در بطن خاورمیانه با استعانت از خدای منان، ماموریت بزرگ انقلاب و نظام اسلامی علی رغم انواع تحریمها و مخالفت مستمر کشورهای غربی و دست افکنیهای برخی کشورهای مرتجع عرب، همچنان تاکید بر معنویت ارزشها و پیروی از اندیشه های امام راحل و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب می باشد. بی شک ملت ایران با دست یافتن به گنجینه وحدت تاکنون توانسته است قلعه های عظیم ایثار و شهادت طلبی را به خوبی طی کرده و بر تحولات جهان و بیداری ملتهای اسلامی تاثیر بگذارد.
بنابراین در این برهه حساس که ملتهای مظلوم جهان مورد ستم و ظلم دولتهای بیگانه قرارگرفته اند ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله مبارک فجر و تلاش جهت زنده نگه داشتن ارزشهای اسلامی و تجدید بیعت با آرمانهای حضرت امام راحل با عزمی راسخ در جهت اعتلا وشکوفای دینی ومعنوی ایران اسلامی  همت می گماریم وهمچون گذشته به پیمانی که با امام راحل بسته بودیم پایبندیم ما نیز همرنگ، همدل و با اخلاصی آکنده از شور و عشق الهی در تداوم راه شهدای والا مقام گرد هم آمده و ندای رسالت گستر انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان می رسانیم و عامه مردم را به راه پیمایی 22 بهمن  و حضور پر شور از همیشه  دعوت می نمائیم تا همه دنیا بدانند خط انقلاب، خط عظمت اسلام و مسلمين ودفاع از مظلومين و مستضعفين است. ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، بار دیگر به مستکبرینعالم و سرسپردگان داخلی آنان اعلام می نمائیم که در حراست و صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن، تا پای  جان ایستاده و دشمنان بی هویت و سرگردان این انقلاب الهی را بر خاک مذلت خواهیم نشاند.
ائمه جمعه و جماعت
شورای افتا شهرستان مریوان
طلاب و مدرسین حوزه های علمیه
پایگاه بسیج طلاب، مرکز بزرگ اسلامی شهرستان مریوان

آخرین کتاب ها