امنیت و اقتدار ایران اسلامی از برکت خون شهداست
1397/11/23
امام جمعه مریوان
امنیت و اقتدار ایران اسلامی از برکت خون شهداست
امام جمعه مریوان گفت: امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی از برکت خون شهداست.
به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور،  ماموستا مصطفی شیرزادی در دیدار جمعی از مسولان این شهرستان با چند خانواده شهید و دو نفر از  علمای سرشناس منطقه ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار کرد: امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی از برکت خون شهداست.
 وی با بیان حدیثی از رسول اکرم( ص) و برتری در مورد جایگاه شهدا، گفت:   ‌شهدا ‌جان خود را نثار کردند تا ‌ایران دارای عزت و کرامت باشد.
وی خاطرنشان کرد: براساس آیه شریفه قرآن‌ ‌«گمان نکنید ‌کسانی که در راه خدا شهید شده‌اند مرده‌اند آنها زنده هستند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند».
وی با تاکید بر اینکه ‌درباره‌ شهدا‌ در معارف ‌مطالب فراوانی داریم ‌که انسان را متحیر می‌کند، افزود: خانواده شهدا هم با صبر و تحمل و بردباری و حضور در صحنه از قوام و دوام انقلاب ایران اسلامی و امنیت پایدار کشور دفاع کردند که واقعا شایسته تقدیر است.
گفتنی است؛ این مراسم با حضور باشب سرپرست فرمانداری مریوان، احسن  مسئول بنیاد شهید آقای مریوان،  ماموستا حق پناه سرپرست مرکز بزرگ اسلامی مریوان و فرمانده انتظامی این شهرستان برگزار شد.
مسوولان ضمن دیدار با 3 خانواده شهید دوران  جنگ تحمیلی و جانباز دهه شصت با ماموستا ملا محمد شریف  قادرنژاد که از روحانیون سرشناس منطقه و جانباز 25 درصد است و ماموستاملا محمدخداجو دیدار کردند.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها