ترویج فرهنگ ایثار و شهادت راه تداوم انقلاب اسلامی است
1397/12/10
نماینده ولی فقیه در اولین یادواره شهدای روحانی شهرستان بیجار
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت راه تداوم انقلاب اسلامی است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت راهکار پیشرفت، راز بقا و تداوم انقلاب است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حضرت آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی دراولین یادواره شهدای روحانی شهرستان بیجاربا محوریت شهید انواری امام جمعه فقید این شهرستان، وهمچنین تجلیل از خانواده های ایثارگرروحانی،  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: خداوند متعال را شاکریم که توفیق حضور در این محفل نورانی را به ما داد چراکه در محضر شهدابودن افتخار است.
وی با یادآوری جایگاه و منزلت شهدا گفت: شهادت تنها مقامی است که منفعت شخصی در آن جایی نداشته و ایثار و از خودگذشتگی در آن موج می‌زند و خداوند شهیدان را در جوار رحمت خود در جایگاه والا قرار می‌دهد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه هیچ چیزی والاتر و بالاتر از شهادت نیست، تصریح کرد: شهدا با اخلاص تمام به میدان جنگ با طاغوت و شیطان رفته‌اند و جان خود را تقدیم انقلاب کرده‌اند و یقیناً خداوند به آنان پاداش و اجر عظیمی خواهد داد.
وی ادامه داد: انسان‌های مبارز اهداف بلندی دارند و برای رسیدن به اهدافشان حاضرند وارد صحنه و جان خود را تقدیم کنند؛ چقدر خوب است که جزو گروه مومنان و در این مسیر حرکت کنیم.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت راهکار پیشرفت و تداوم انقلاب است، افزود: خون پاک شهدا پویایی، عزت و ثبات را به جامعه تزریق می‌کند و حماسه‌ای عظیم و ماندگار می‌آفریند.
وی تاکید کرد: باید یاد و خاطره شهدای گرانقدر در قالب برگزاری یادواره‌ها زنده نگه داشته شود و نباید اجازه داد یاد شهیدان فراموش شود چراکه دشمنان به‌دنبال کمرنگ‌کردن ارزش والای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی هستند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز امروز جامعه است، خاطرنشان کرد: خون شهدا هیچ‌گاه پایمال نمی‌شود و راز بقا و پایداری نظام و انقلاب است.

آخرین کتاب ها