نقش جامعه روحانیون در سنگر دفاع از مبانی اسلام تعیین کننده بوده است/ اقتدار ایران از برکت وجود مقام معظم رهبری است
1397/12/10
سرپرست مرکز بزرگ اسلامی مریوان:
نقش جامعه روحانیون در سنگر دفاع از مبانی اسلام تعیین کننده بوده است/ اقتدار ایران از برکت وجود مقام معظم رهبری است
سرپرست مرکز بزرگ اسلامی مریوان گفت: جامعه روحانیون در سنگر دفاع از مبانی دینی اسلام همیشه نقش تعیین کننده‌ای ایفا کرده‌اند.
به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا حق‌‌پناه در دیدار با جمعی از فرماندهان سپاه، روحانیون و مربیان حلقه‌های صالحین ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا(س) اظهار کرد: نیروهای مسلح در کشور حافظان امنیت جامعه هستند و نقش مهمی در ارتقای امنیت اجتماعی و روانی مردم دارند.
وی خاطرنشان کرد: سپاه و روحانیون همیشه دریک سنگر از مبانی دینی اسلام و اصل مکتب دین دفاع کرده‌اند.
وی توجه به جایگاه روحانیت به عنوان رهبران دینی جامعه را از ویژگی‌های سپاه دانست و گفت: سپاه پاسداران به عنوان مولود انقلاب از آغاز تشکیل تا کنون نقش مهمی در حفظ انقلاب و ارزش‌های آن داشته است.
ماموستا حق‌پناه در ادامه اقتدار امروز ایران را از برکت وجود رهبر فرزانه انقلاب دانست و اذعان کرد: امید مردم ایران و حتی جهان  به رهبری فقید و فرزانه مقام معظم رهبر است که  توانسته در آرامش مردم جامعه نقش مهمی ایفاد کند.
 وی حضور همیشه در عرصه مردم را نیز از دیگر سرمایه‌های انقلاب اسلامی دانست و افزود: روحانیون  اهل  سنت کشور و علی‌الخصوص این شهرستان همیشه در مناسبت‌های ملی مذهبی  پیش قدم بوده‌اند و با هدایت و بصیرت‌افزایی مردم موجب خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان شده‌اند.
وی اظهار کرد: تعامل بسیار خوبی بین جامعه روحانیون مریوان و سپاه در این شهرستان وجود دارد که زمینه پیشبرد اهداف را فراهم ساخته است.
وی گریزی هم به مشکلات اقتصادی در جامعه زد و با تاکید بر تلاش هرچه بیشتر مسوولان به رفع این مشکلات، گفت:  مشکلات روحانیون به ویژه در بعد اقتصادی باید بررسی و زمینه رفع آنها با ارائه راهکارهای مناسب فراهم شود.

آخرین کتاب ها