حضرت فاطمه«س» الگوی کامل برای تمام زنان جهان است
1397/12/12
امام جمعه موقت شهر موچش:
حضرت فاطمه«س» الگوی کامل برای تمام زنان جهان است
امام جمعه موقت شهر موچش گفت: حضرت فاطمه واقعا نمونه کامل برای تمام زنان جهان است که بانوان مسلمان باید با الگوگیری از شیوه زندگی این بزرگ بانوی جهان اسلام، زمینه زندگی سعادتمندانه را برای خود فراهم سازند.به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا علی ملایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع شهر موچش اظهار کرد: خداوند همه انسان‌ها را از تاریکی بسوی نور هدایت می‌دهد.
وی خاطرنشان کرد: آمدن ماه رجب، ماه معراج پیغمبر(ص) و روز ولادت حضرت فاطمه و روز زن را به همه مادران ایران زمین تبریک می‌گویم.
امام جمعه موقت شهر موچش تصریح کرد: حضرت فاطمه واقعا نمونه کامل برای تمام زنان جهان است که بانوان مسلمان باید با الگوگیری از شیوه زندگی این بزرگ بانوی جهان اسلام زمینه زندگی سعادتمندانه را برای خود فراهم سازند.
ماموستا ملایی در ادامه اظهار کرد: معراج پیغمبر(ص) یکی از معجزه‌های بزرگ است چراکه خدای متعال خاتم انبیا را دعوت کرد و تمام کرات آسمان‌ها و چندین علامات را به او نشان داد.
وی با تاکید براینکه خداوند متعال بوسیله بزرگترین پیغمبر، ما را به سوی خود دعوت کرده است، گفت: امت اسلامی بزرگترین امت و پیامبر اسلام اخرین فرستاده خداوند برای تمام امت‌های قبل و بعد از اسلام است.
امام جمعه موقت شهر موچش با اشاره به عزت‌مندی دین اسلام گفت: دین اسلام دینی عزتمند است که خدای متعال در مورد آن می‌فرماید«اگر شما خدا را دوست دارید باید از من اطاعت کنید تا خدا هم شما را دوست داشته باشد و گناهان را ببخشد».
ماموستا ملایی اضافه کرد: خداوند صاحب رحم است و در قیامت گناهان امت پیامبر را به خاطر شفاعتی که از سوی آن حضرت شده می‌بخشاید.
وی از پیغمبر(ص) به عنوان پیامبر رئوف و مهربانی نام برد و گفت: همه ما باید مطیع و فرمانبردار خداوند باشیم و از پیغمبر(ص) تبعیت کنیم تا خداوند هم ما را ببخشد.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها