کمک به تحقق گام دوم انقلاب حرکت در مسیر تمدن اسلامی است
1397/12/13
عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت
کمک به تحقق گام دوم انقلاب حرکت در مسیر تمدن اسلامی است
عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: کمک به تحقق گام دوم انقلاب حرکت در مسیر رهبر معظم انقلاب، نظام و تمدن اسلامی است و باید این امر مهم سرلوحه کار تمام مسئولان قرار گیرد.
به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا محمدامین راستی با اشاره به بیانه مقام معظم رهبری و رسالت اقشار مردم در این راستا اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب برای پیشرفت کشور تدوین شده است.

وی خاطرنشان کرد: تبعیت از منویات مقام معظم رهبری و تلاش در راستای عملیاتی و تحقق بخشیدن به آن امری ضروری است و همه در هر جایگاهی باید در این زمینه تلاش و جدیت داشته باشند.

 به گفته این مقام مسوول، کمک به تحقق گام دوم انقلاب حرکت در مسیر رهبر معظم انقلاب، نظام و تمدن اسلامی است و باید این امر مهم سرلوحه کار تمام مسئولان قرار گیرد.

وی با تاکید براینکه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب موجب حل تمام مشکلات کشور و مردم می‌شود، افزود: همه مردم و جوانان این امر مهم را در دستور کار خود قرار داده و در مسیر تحقق آن تلاش کنند.

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت اضافه کرد: ملت ایران همواره ثابت کرده‌اند به فرمایشات رهبری عمل می‌کنند و اگر مسئولان نیز به منویات معظلم‌له لبیک بگویند، مشکلات مردم حل خواهد شد.

ماموستا راستی با اشاره به نگاه ویژه مقام معظم رهبری به جوانان در قالب این بیانیه، گفت: مسئولان باید شرایط حضور و بسترهای لازم برای بهره‌گیری از توان و ظرفیت نسل جوان، مومن، آگاه و انقلابی را فراهم کنند چراکه این مهم یکی از راه‌های تحقق رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب است.

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت تصریح کرد: با وجود تمام کینه‌توزی‌های دشمنان انقلاب ایران اسلامی امروز در اوج قدرت و بالندگی قرار گرفته و باید با بهره‌گیری از تجربیات گذشته زمینه اقتدار هرچه بیشتر کشور را در عرصه‌های مختلف فراهم سازیم

آخرین کتاب ها