ماموستا توفیق قربانی:دشمنان با ابزار رسانه‌ای دنبال تزریق یاس در جامعه هستند
1397/12/19
امام جمعه کامیاران
ماموستا توفیق قربانی:دشمنان با ابزار رسانه‌ای دنبال تزریق یاس در جامعه هستند
امام جمعه کامیاران گفت: دشمنان ملت ایران با ابزار رسانه‌ دنبال تزریق یاس و ناامیدی در بین مردم هستند.
به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا توفیق قربانی  در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع کامیاران ضمن تبریک ولادت حضرت امام باقر(ع) به تمام مسلمانان به مباحث روز دنیا گریزی زد و اظهار کرد: پس ازخروج آمریکا از برجام، مرکز تحریم‌های آمریکا عده‌ای از وطن فروشان گروهک منافقین را استخدام کرده تا با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی در بین مردم یاس و ناامیدی ایجاد کنند.
وی با تاکید بر هوشیار هرچه بیشتر مردم در مقابل توطئه‌های دشمنان، گفت: هرگونه سیاه نمایی همسویی ناآگاهانه با اهداف شوم آمریکا و رژیم  آل سعود است که اصحاب رسانه و فعالین شبکه‌های اجتماعی باید در این مورد مواظب باشند.
امام جمعه کامیاران تصریح کرد: یکی از رسالت‌های شبکه رویترز آمریکا انتشار اخبار منفی در بین جامعه ایرانیان خارج از کشور است و این وظیفه رسانه‌های داخلی است که برای مقابله با آنها تولید محتوا داشته باشند.
ماموستا قربانی با بیان اینکه یکی از دلایل اصلی هجمه‌های اقتصادی دشمن علیه ایران حضور و نقش منطقه‌ای کشور ما در عرصه‌های مختلف است، گفت: این نقطه ضعف دشمن است پس مسئولین باید این نقطه ضعف را رها نکنند.
امام جمعه کامیاران خاطرنشان کرد: هراندازه درختان، گیاهان، جنگل‌ها و مراتع افزایش پیدا کند به همان میزان کمیت و کیفیت زندگی در هوای پاک و به دور از آلودگی‌های زیست محیطی برای انسان فراهم خواهد شد.
ماموستا قربانی در ادامه به تقوا و تاثیرات آن در جامعه اشاره کرد و گفت: مطابق آیات و احادیث شریف نبوی تقوا اساس خیر و باعث فلاح و رستگاری و کلید هر دری است.
وی اظهار کرد: تقوا بهترین توشه برای انسان‌ها در روز قیامت است، تقوا به معنی پرهیزگاری و دوری از آنچه خداوند منع کرده است.
امام جمعه کامیاران گفت: هرکس همواره خدا را ناظر بر اعمال خود بداند و امر به معروف و نهی از منکر را در راس حرکت خود قرار دهد خدای متعال آن را به عنوان انسان پرهیزکار قبول می‌کند.
ماموستا قربانی افزود: خداوند در قرآن خطاب به انسان‌ها می‌فرماید« استقامت و تقوا پیشه کنید، شما را از نیرنگ دشمنان محفوظ می‌کنم.
وی در پایان گفت: دوستان خدا و پرهیزکاران در روز قیامت بیم و اندوه ندارند و در حدیث قدسی آمده است که خدای متعال به آنها می‌فرماید«هرکسی که با دوستان من دشمنی کند با او اعلام جنگ می‌کنم کسی که اهل دین و خداپرست باشد و درپنهان از خدا بترسد هرکسی با او دشمنی کند خدای متعال با او می‌جنگد اما اگر کسی هوا و نفس خود را به دست شیطان بسپارد به جای می‌رسد که دشمن خدا می‌شود.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها